Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiMMOPC
Okładka Gear Up (PC)

Gear Up PC

Strzelanina sieciowa z widokiem TPP, w której gracze przystępują do dynamicznych starć na zróżnicowanych wizualnie arenach, zasiadając za sterami samodzielnie skonstruowanych maszyn bojowych.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | sieciowe | multiplayer | TPS | indie | strzelanki

PC Windows
Okładka Gear Up (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28stycznia2015

Gear Up to trzecioosobowa strzelanina sieciowa, w której gracze rywalizują ze sobą za pomocą własnoręcznie stworzonych maszyn bojowych. Tytuł został opracowany przez niezależne szwedzkie studio Doctor Entertainment, znane z gry logicznej Puzzle Dimension i rozpowszechniany jest w popularnym modelu biznesowym free-to-play.

Przystępując do rozgrywki, otrzymujemy do dyspozycji podstawowy zestaw części, z którego tworzymy swoje pierwsze urządzenie. Wachlarz możliwości jest ogromny, a gracze decydują nie tylko o wyglądzie oraz uzbrojeniu maszyny, ale także o tym, w jaki sposób będzie się ona poruszać i jakimi bonusami dysponować. Zgodnie z zapewnieniami twórców, gra pozwala na uzyskanie ponad miliona różnych kombinacji, choć stworzenie konstrukcji idealnej nie będzie możliwe. Każda z nich posiadać będzie bowiem odmienne parametry oraz swoje własne plusy i minusy, dzięki którym w odmienny sposób sprawdzi się w praktyce. Przykładowo, maszyna krocząca poradzi sobie w każdych warunkach terenowych, ale jej minusem będzie niewielka prędkość poruszania się.

Rozgrywka właściwa jest bardzo dynamiczna i mimo wykorzystania praw fizyki, reprezentuje model czysto zręcznościowy. Zabawa toczy się na szeregu specjalnie przygotowanych map, zróżnicowanych pod względem wystroju oraz typów terenu. Rywalizacja może odbywać się w trzech odmiennych trybach: Deatmatch, Team Deathmatch oraz Conquest, a w zabawie uczestniczyć może jednorazowo do 16 osób. W toku rozgrywki gracze zdobywają doświadczenie, odblokowując kolejne z przeogromnej liczby dostępnych części oraz dodatkowe sloty w magazynie. Elementy, które nie spełniają naszych oczekiwań możemy sprzedawać, bądź wymieniać na inne.

Gear Up zrealizowano przy użyciu autorskiego silnika Traktor. Pod względem oprawy tytuł stoi na wysokim poziomie, zaskakując kolorową, kreskówkową grafiką. Wersja darmowa niesie ze sobą rzecz jasna szereg ograniczeń, lecz po wykupieniu dostępu basic otrzymujemy już m.in. nieograniczoną pojemność magazynu oraz szybszy dostęp do części. Abonament premium gwarantuje nam zaś natychmiastowy dostęp do wszystkich części i ulepszeń oraz możliwość posiadania 3 niezależnych maszyn. Otrzymujemy również możliwość testowania nowych taktyk w pojedynkach z botami, a także opcję zapisywania screenshotów oraz filmów z przebiegu rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1 - 16  

Gry podobne do Gear Up

Wymagania wiekowe Gear Up

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Gear Up

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon X2 2.7 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB Geforce GTX 560/Radeon HD 6850 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7/8
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon X2 2.7 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB Geforce 8800 GT/Radeon HD 3870 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7/8