Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka FX Eleven: The Football Manager for Every Fan (PC)
OkładkaFX Eleven: The Football Manager for Every Fan (PC)

FX Eleven: The Football Manager for Every Fan PC

Rozbudowany manager piłkarski, będący podrasowaną wersją popularnej w Hiszpanii gry FX Fútbol. W grze możemy poprowadzić jedną z 450 drużyn z najważniejszych lig, decydując o wszystkich aspektach działalności klubu.

Sportowe | manager | manager piłkarski

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FX Eleven: The Football Manager for Every Fan Premiera PC

31stycznia2014

producent: FX Interactive wydawca: FX Interactive

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do FX Eleven: The Football Manager for Every Fan

Football Manager 2011

Football Manager 2013

Lords of Football

FX Eleven to rozbudowany manager piłkarski, pozwalający wcielić się w odpowiedzialną rolę kierownika drużyny i poprowadzić swój zespół do sukcesów na arenie lokalnej oraz międzynarodowej. Grę wyprodukowało niezależne hiszpańskie studio FX Interactive, zajmujące się wcześniej głównie lokalizacją i dystrybucją gier, zaś jego największym sukcesem była mało znana u nas seria gier strategicznych Imperivm. Opisywana produkcja jest ulepszoną i rozbudowaną wersją popularnej w Hiszpanii gry FX Fútbol, która ukazała się pierwotnie w maju 2013 roku.

Gra stawia przed nami ogromną ilość wyzwań, które pozwolą się sprawdzić wymagającym graczom. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie decyzje, związane zarówno ze stroną sportową, jak i całym klubowym zapleczem oraz infrastrukturą. Rozbudowa stadionu, ustalanie cen biletów, wybór i zatrudnianie sztabu szkoleniowego, zarządzanie planem treningowym, podpisywanie i negocjowanie kontraktów oraz ustalanie składu i taktyki na kolejne spotkania – to codzienność menedżera w grze Hiszpanów.

Do naszej dyspozycji twórcy oddają 450 klubów i łącznie blisko 12.000 zawodników, reprezentujących najważniejsze piłkarskie ligi z takich krajów jak Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania czy Włochy. Rywalizacja toczy się równocześnie na dwóch (a w niektórych krajach również i na trzech) poziomach ligowych. Nie zabrakło także meczy pucharowych, rozgrywek europejskich i spotkań towarzyskich. FX Eleven jest typowym managerem – w grze nie weźmiemy więc bezpośrednio udziału w meczach naszej drużyny. Możemy za to śledzić przebieg spotkania i wydawać polecenia taktyczne w zależności od rozwoju sytuacji. Twórcy gry podkreślają jej nieustanną ewolucję: w miarę napływania rozmaitych sugestii od społeczności graczy, poszczególne elementy rozgrywki są rozwijane bądź modyfikowane.

W FX Eleven nie znajdziemy niestety oryginalnych nazwisk zawodników, a nazwy klubów zastąpiono nazwami miast. Brak licencji gra rekompensuje jednak swą złożonością, mogącą zadowolić najbardziej wybrednych menedżerów. Produkcję cechuje też bardzo przyjazny interfejs oraz estetyczna grafika w wysokiej rozdzielczości. Autorzy przygotowali rozbudowany edytor, w którym bez problemu możemy zmodyfikować nazwy klubów oraz nazwiska piłkarzy i stworzyć własną drużynę marzeń.

Tryb gry: single player  

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Wymagania wiekowe FX Eleven: The Football Manager for Every Fan: Odpowiednia dla każdego wieku.

FX Eleven: The Football Manager for Every Fan Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 650 MB HDD
  • Windows XP SP3