Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCPS4XONESwitch
Okładka Fuser (PC)

Fuser

Gra muzyczna, w której wcielamy się w DJ-a. W Fuser zasiadamy za konsolą i łączymy wokale z różnych piosenek oraz mieszamy ścieżki instrumentalne, a także wzbogacamy tworzone „sety” o dodatkowe efekty. Tytuł pozwala dzielić się swoją twórczością z innymi graczami.

Towarzyskie | rytmiczne | muzyczne

Okładka Fuser (PC)

data premiery gry:

10lis2020

PC PS4 XONE Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fuser to gra muzyczna, która pozwala nam się wcielić w światowej sławy DJ-a. Produkcja została opracowana przez wyspecjalizowane w tym gatunku studio Harmonix, mające w swoim dorobku między innymi serię Rock Band oraz cykl Dance Central.

Mechanika

Rozgrywka w grze Fuser polega na miksowaniu utworów muzycznych. Przy pomocy konsoli będącej podstawowym narzędziem pracy każdego DJ-a możemy nie tylko łączyć ze sobą wokale, oraz mieszać ścieżki instrumentalne z różnych piosenek, lecz również wzbogacać tworzone „sety” o dodatkowe efekty dźwiękowe. Jako że nasze poczynania są na bieżąco oceniane przez system punktacji, warto postarać się o płynne przejścia i zachowanie odpowiedniego rytmu. Jeśli jesteśmy zadowoleni ze swojego dzieła, nic nie stoi na przeszkodzie, by podzielić się nim ze społecznością.

Na liście ponad stu utworów dostępnych w omawianej produkcji znajdziemy piosenki reprezentujące rozmaite gatunki muzyczne, jak pop, rap, hip-hop, R&B, dance, country, rock czy muzyka latynoamerykańska lub karaibska. Wśród nich pojawiają się dzieła między innymi takich artystów, jak Billie Eilish, The Chainsmokers, Lady Gaga, Imagine Dragons, Lil Nas X, Lizzo, Migos, Post Malone, 50 Cent oraz Fatboy Slim.

Tryby gry

W grze Fuser znajdziemy trzy warianty rozgrywki. Pierwszym z nich jest Kariera, w którym wcielamy się w początkującego DJ-a i prowadzimy go od skromnych początków aż do momentu, kiedy jego sława zapewni mu możliwość grania na największych festiwalach muzycznych. Drugi to Freestyle pozwalający na swobodne miksowanie, natomiast trzeci, czyli Multiplayer, umożliwia rywalizację na punkty z innymi graczami.

Kwestie techniczne

Fuser posiada barwną grafikę wysokiej jakości, utrzymaną w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce. Podobać się mogą przede wszystkim efektowne tła, choć na uwagę zasługuje również przejrzysty oraz intuicyjny interfejs. Tytuł nie wymaga do zabawy żadnego dedykowanego kontrolera.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-12  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 269,00 PLN

Klasyfikacja PEGI Fuser

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe Fuser

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD Eight Core 1.75 GHz
 • 8 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon HD 7790 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i7-4790K 4.0 GHz
 • 16 GB RAM
 • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 390 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7/8/10 64-bit
Cringe'owy David Hasselhoff w zwiastunie nowej gry twórców Guitar Hero
Cringe'owy David Hasselhoff w zwiastunie nowej gry twórców Guitar Hero

wiadomość1 października 2020

Studio Harmonix Music Systems opublikowało nowy zwiastun swojej najnowszej gry pod tytułem Fuser. Wystąpiło w nim parę gwiazd, w tym między innymi David Hasselhoff.

FUSER - oto nowa gra muzyczna od twórców cyklu Rock Band
FUSER - oto nowa gra muzyczna od twórców cyklu Rock Band

wiadomość27 lutego 2020

Firma NCSoft oraz znane między innymi z cyklu Rock Band studio Harmonix zapowiedziały grę FUSER. Tytuł pozwoli na stworzenie własnych, muzycznych miksów. Ukaże się on na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch jesienią tego roku.

PC
PS4
XONE
Switch