Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Freedom Wings (NDS)

Freedom Wings NDS

Freedom Wings to kieszonkowa gra w stylu znanej serii Ace Combat firmy Namco, w której połączono elementy symulacji samolotu i strzelaniny. Gracz wciela się w pilota elitarnej jednostki lotniczej Air Patrol Association (A.P.A.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Freedom Wings (NDS)

producent: Taito

wydawca: Natsume Inc.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

22sierpnia2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Freedom Wings to kieszonkowa gra w stylu znanej serii Ace Combat firmy Namco, w której połączono elementy symulacji samolotu i strzelaniny. Gracz wciela się w pilota elitarnej jednostki lotniczej Air Patrol Association (A.P.A.), powołanej w celu walki z plagą piratów powietrznych, nękających samoloty pasażerskie i handlowe. Gra oferuje ciekawe rozwiązanie dla początkujących graczy (szczególnie młodszych odbiorców) - AI COMBAT, polegające na możliwości włączenia automatycznego pilota i systemu naprowadzania. Oczywiście dla starszych graczy istnieje MANUAL COMBAT, w którym kontrolę i sterowanie nad samolotem przejmuje gracz. Ekran dotykowy został w pełni wykorzystany - umożliwia sterowanie maszyną, wyznaczanie trasy lotu na mapie oraz namierzanie przeciwników.

Na górnym ekraniku NDS gracz widzi całą akcję, natomiast na dolnym ma dostęp do map, radaru i opcji. W czasie gry, wraz z dobrze wykonanymi misjami, otrzymujemy wynagrodzenie oraz doświadczenie, dzięki którym nie tylko można naprawiać i usprawniać sprzęt (różne typy broni, elementy samolotu), lecz również kupować inne samoloty. Dodatkowo gracz może przed misją udać się do kafejki na pogawędkę z innymi pilotami, z której czasami można uzyskać pomocne informacje w kolejnych zadaniach. Oprócz głównych zadań, autorzy stworzyli również szereg zadań pobocznych, których wykonanie może wzbogacić stan posiadania pieniędzy w grze, niezbędnych do rozbudowy samolotu. W trybie gry wieloosobowej Freedom Wings umożliwia wspólną grę maksymalnie czterem graczom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Freedom Wings

Klasyfikacja PEGI Freedom Wings

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.