Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Freaky Tuner (PC)

Freaky Tuner PC

Freaky Tuner to gra skupiająca się wokół nielegalnych wyścigów samochodowych. Jest to produkt o zręcznościowym charakterze, który ma przede wszystkim dobrze bawić, dlatego też zasady rozgrywki są bardzo proste.

Wyścigi

PC Windows
Okładka Freaky Tuner (PC)

producent: Prominence

wydawca: MarkSoft

wydawca PL: MarkSoft

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8grudnia2005

8lutego2006

pudełko PL

Freaky Tuner to gra skupiająca się wokół nielegalnych wyścigów samochodowych. Jest to produkt o zręcznościowym charakterze, który ma przede wszystkim dobrze bawić, dlatego też zasady rozgrywki są bardzo proste. Ścigamy się po to, by wygrywać pieniądze potrzebne na zakup nowych samochodów, lepszych zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Podczas rywalizacji nie obowiązują żadne zasady, można zajeżdżać drogę przeciwnikom czy spychać ich na pobocza i przeszkody.

Łącznie do przejechania czeka 21 tras zlokalizowanych w sześciu polskich i zachodnioeuropejskich miastach, tj.: w Warszawie, Berlinie, Amsterdamie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Ponadto możemy ścigać się na torze owalnym i na torze dla kaskaderów. Każda trasa ma inną charakterystykę i wymaga specyficznych umiejętności prowadzenia auta. Do wyboru mamy 10 odmiennych pojazdów w 30 wersjach tuningowych, począwszy od zwykłych osobówek, przez sportowe bolidy i terenówki, a na samochodach ciężarowych skończywszy. Każdy z nich ma inne osiągi, a także odmiennie zachowuje się na drodze.

Autorzy przygotowali pięć trybów zabawy: Standardowy, Demon Szybkości, Niszczyciel, Kombinator i Myśliwy. Na dodatek umieścili w grze furtkę dla „tajnych” kodów, które mogą spowodować, że na samochodzie pojawi się hot dog, sejf, tort, rakieta, dynia albo też zacznie się nietypowo zachowywać i wydawać dziwne dźwięki. Istnieje także możliwość zaimportowania do gry własnych wzorów na samochody oraz nowych trójwymiarowych obiektów, jak również możliwość porównywania swoich wyników z miłośnikami gry z całego świata.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 134 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do Freaky Tuner

Wymagania wiekowe Freaky Tuner

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Freaky Tuner

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 1,8 GHz, 512 MB RAM, 128 MB akcelerator 3D, Windows 98/2000/XP