Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweSwitch
Okładka Football Manager Touch 2022 (Switch)
OkładkaFootball Manager Touch 2022 (Switch)

Football Manager Touch 2022 Switch

Football Manager 2022 Touch

Football Manager Touch 2022 to uproszczona wersja menadżera piłkarskiego pod tytułem Football Manager 2022. Produkcja pozwala nam skoncentrować się na działalności trenera wybranej drużyny piłkarskiej, bez konieczności oglądania się na finanse czy kontakty z mediami.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Touch 2022 Premiera Switch

9listopada2021

Nintendo eShop

9listopada2021

producent: Sports Interactive wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Football Manager Touch 2022

FIFA 19

New Star Manager

Football, Tactics & Glory

Football Manager Touch 2022 jest uproszczoną wersją menadżera piłkarskiego zatytułowanego Football Manager 2022. Produkcja została opracowana przez twórców pierwowzoru, czyli studio Sports Interactive, a jej wydaniem zajęła się firma SEGA.

Mechanika

W Football Manager Touch 2022 wcielamy się w rolę menadżera drużyny piłkarskiej. W przeciwieństwie do głównej gry, podczas zabawy nie musimy zaprzątać sobie głowy aspektem ekonomicznym naszej działalności oraz kontaktem z mediami. Zamiast tego koncentrujemy się wyłącznie na obowiązkach trenerskich. Układamy więc plany treningowe dla naszych piłkarzy, ustalamy taktykę na kolejne mecze, a także zajmujemy się transferami zawodników. Przy tym ostatnim należy poświęcić nieco uwagi statystykom poszczególnych sportowców, które odzwierciedlają to, jak każdy z nich radzi sobie na boisku. Produkcja dzieli z pierwowzorem obszerną bazę danych, dzięki czemu może pochwalić się obecnością licencjonowanych nazwisk i drużyn.

Kwestie techniczne

Football Manager Touch 2022 posiada prostą, lecz przejrzystą oprawę graficzną, w której pierwsze skrzypce odgrywa rozbudowany interfejs.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Football Manager Touch 2022: Odpowiednia dla każdego wieku.