Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka FOO (PC)

FOO PC

Bardzo przyjemna gra akcji typu „stealth” z akcją osadzoną w starożytnych Chinach. Gracz może wybrać jedną z sześciu postaci i sprawdzić się jako złodziej łupiący ówczesne pałace.

Akcji

PC Windows
Okładka FOO (PC)

producent: Idol

wydawca: Pan Vision

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

4lipca2003

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bardzo przyjemna gra akcji typu „stealth” z akcją osadzoną w starożytnych Chinach. Bohaterami gry są zwierzęta o ludzkich cechach, tj. szczur, chiński smok, panda, tygrys, małpa i królik. Gracz może wybrać jedną z tych postaci i sprawdzić się jako złodziej łupiący ówczesne pałace. Każda misja zaczyna się od starannego obmyślenia planu działania i wybrania pułapek, które zastawimy na konkurencyjnych złodziei, czy natrętnych strażników, przy czym istnieje ścisła zależność pomiędzy ciężarem zabranego wyposażenia (części pułapek) lub też zrabowanych rzeczy, a szybkością poruszania się i umiejętnością wykrywania pułapek zastawionych na nas. Następnie gdy zaczyna się noc przystępujemy do właściwego działania – rabunku - kończymy zaś wraz z nastaniem świtu.

W trybie rozgrywki jednoosobowej przygotowano prostą fabułę, gdzie nasz bohater musi doprowadzić do oswobodzenia kilku jego kompanów z więzienia złego Lorda. By tego dokonać należy wykonać szereg różnorodnych zadań. W trybie rozgrywki wieloosobowej stajemy w konkury z innymi graczami/złodziejami i dążymy do wyniesienia z pałacu jak największej ilości dóbr i kosztowności.

  • Gra posiada specjalny generator poziomów „Architectural Generator Engine”, dzięki czemu za każdym razem mamy do czynienia z inaczej zbudowanym poziomem, co czyni grę bardziej wymagającą.
  • W pełni trójwymiarowa grafika zrealizowana w stylu podobnym do tego znanego z kreskówek Disney’a.
  • Każda z sześciu dostępnych postaci charakteryzuje się innymi parametrami i cechami osobowymi, które wpływają na przebieg gry.
  • Cała gama najróżniejszych komponentów niezbędnych do budowy pułapek.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Wymagania wiekowe FOO

odpowiednia dla każdego wieku