Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Field & Stream: Total Outdoorsman Challenge (X360)

Field & Stream: Total Outdoorsman Challenge X360

Field & Stream: Total Outdoorsman Challenge to wyprodukowana przez rumuńskie studio deweloperskie Beast symulacja łowiecka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP).

Akcji | FPP | łowiectwo | strzelanki | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Field & Stream: Total Outdoorsman Challenge (X360)

producent: Beast Studios

wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

22czerwca2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Field & Stream: Total Outdoorsman Challenge to propozycja rumuńskiego zespołu deweloperskiego beast Studios oraz wydawnictwa 505 Games skierowana do miłośników wirtualnych polowań. Rozgrywka zaprojektowana została jako połączenie elementów symulacyjnych i zręcznościowych.

Zgodnie z regułą tego rodzaju gier, gracz wciela się w rolę myśliwego i wyposażony w broń dystansową oraz szereg akcesoriów łowieckich wyrusza na polowanie. Wirtualne knieje wzorowane są na amerykańskich łowiskach, a co za tym idzie można się w nich natknąć na takie zwierzęta jak jelenie, niedźwiedzie, pumy, wilki, króliki, bażanty i wiele innych.

Gra oferuje trzy warianty rozgrywki. Practice (trening) pozwala opanować podstawowe umiejętności związane z posługiwaniem się bronią strzelając do rzutków. Free hunt to polowanie bez ściśle narzuconych celów i ograniczeń. Najbardziej rozbudowany i zarazem realistyczny jest tryb Ultimate Hunt, w którym przed graczem postawiona została seria ponad 30 myśliwskich wyzwań, a dodatkowym utrudnieniem są rozmaite obostrzenia (np. niektóre gatunki zwierząt można zabijać tylko z użyciem odpowiedniego rodzaju broni). Uzupełnienie dla zabawy single-player stanowi opcja rywalizacji z żywym przeciwnikiem za pośrednictwem sieci Internet.

Twórcy Field & Stream: Total Outdoorsman Challenge starali się zachować równowagę pomiędzy elementami symulacyjnymi i zręcznościowymi w rozgrywce. Jak przystało na grę łowiecką, do dyspozycji gracza oddano spory asortyment broni i akcesoriów myśliwskich. Pozwala to skorzystać podczas polowania m.in. z lornetki oraz nawigacji satelitarnej.

Oprawa audiowizualna gry nie odbiega od standardów w tego rodzaju produkcjach. Trójwymiarowe środowisko graficzne nie zachwyca szczegółowością, ale modele zwierząt i animacje ruchu wykonane zostały z należytą starannością.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Field & Stream: Total Outdoorsman Challenge

Wymagania wiekowe Field & Stream: Total Outdoorsman Challenge

odpowiednia dla każdego wieku