Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Hunter's Trophy 2: Europe (X360)
OkładkaHunter's Trophy 2: Europe (X360)

Hunter's Trophy 2: Europe

Hunter's Trophy 2: Europe to zaawansowana symulacja myśliwska, wyprodukowana przez studio deweloperskie Kylotonn Entertainment. Gracze mogą spróbować swoich sił w polowaniu na ponad 20 gatunków dzikich zwierząt zamieszkujących różne zakątki Starego Kontynentu.

Akcji | FPP | łowiectwo | strzelanki

Hunter's Trophy 2: Europe Premiera

16paź2012

PC PS3 X360

Hunter's Trophy 2: Europe jest kontynuacją dobrze przyjętej przez graczy symulacji myśliwskiej z 2011 roku. Deweloperzy z paryskiego studia Kylotonn Entertainment zdecydowali się sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, wprowadzając jednocześnie szereg zmian w rozgrywce oraz oprawie audiowizualnej.

Zgodnie z sugestią zawartą w tytule, Hunter's Trophy 2: Europa pozwala graczom wybrać się na europejskie łowiska. W grze dostępnych jest pięć sporych rozmiarów lokacji: bagna Camargue, równiny Correze, Alpy Szwajcarskie, jeziora Highland oraz lasy Schwarzwaldu. Zapolować można łącznie na ponad 20 gatunków dzikich zwierząt, w tym dziki, lisy, sarny, kozice, zające, bażanty i kaczki.

Gra oferuje dwa standardowe warianty rozgrywki - sezon polowań (kampania) i weekend polowań (gra swobodna) oraz zręcznościową strzelnicę, służącą do doskonalenia umiejętności posługiwania się bronią myśliwską oraz do rywalizacji z żywym przeciwnikiem.

Jak przystało na symulację łowiecką, twórcy Hunter's Trophy 2: Europe położyli duży nacisk na realizm zabawy. Gracz może wybrać nie tylko rodzaj polowania (np. podchody), ale także plan działania. Do jego dyspozycji oddano 10 rodzajów broni palnej, a także bogaty asortyment strojów i elementów wyposażenia myśliwskiego. Ciekawostkę stanowi możliwość posługiwania się psem tropiącym, a nawet wcielenia się w rolę czworonoga i podążania za śladem zapachowym ofiary.

Produkcja studia Kylotonn Entertainment wyróżnia się dopracowaną warstwą wizualną. Wirtualne zwierzęta odwzorowane zostały z dużą starannością o szczegóły wyglądu, a także typowe zachowania. Na uwagę zasługuje również spora swoboda gracza w eksplorowaniu rozległych lokacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe Hunter's Trophy 2: Europe: Odpowiednia dla każdego wieku.

Hunter's Trophy 2: Europe Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 256 MB RAM (GeForce 7600 GS lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
PC
PS3
X360