Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka Farming Simulator 15: Gold (PC)

Farming Simulator 15: Złota Edycja

Farming Simulator 15: Gold

Kompletne wydanie gry Farming Simulator 15 z 2014 roku wraz z rozszerzeniem Oficjalny Dodatek, od studia GIANTS Software.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Okładka Farming Simulator 15: Gold (PC)

data premiery gry:

29paź2015

PS4 XONE PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farming Simulator 15: Gold to pierwsze, duże oficjalne rozszerzenie do gry Farming Simulator 15 z 2014 roku. Produkcja przeznaczona jest dla posiadaczy wersji na platformę PS4 i XONE. Dodatek wprowadza do zabawy przede wszystkim nowe, olbrzymie obszary na terenie Europy Wschodniej, gdzie czeka na nas kolejna, rolnicza przygoda. Ponadto twórcy zatroszczyli się o 20 nowych maszyn rolniczych. W związku z tym możemy pokierować traktorami, kombajnami i ciężarówkami od najsłynniejszych producentów, w tym firm Zetor, Tatra, Rostselmash i Farmtech. Za produkcję odpowiada ekipa GIANTS Software – autorzy „podstawki” i innych odsłon serii Farming Simulator. Gold wymaga do działania podstawowej wersji Farming Simulator 15.

Dodatek został wydany pod tytułem Farming Simulator 15: Gold w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 jest sprzedawany w nieco okrojonej wersji pod nazwą Farming Simulator 15: Silver. Z kolei na komputerach PC znany jest jako Farming Simulator 15: Official Expansion (pol. Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek) i oferowany również w pakiecie z podstawową wersją gry.

Mechanika

Podstawowe założenia rozgrywki w Farming Simulator 15: Gold na platformę PS4 i XONE nie różnią się od tego, z czym mieliśmy do czynienia w „podstawce” i poprzednich częściach cyklu. Naszym zadaniem jest więc przede wszystkim zarabianie pieniędzy przez obsiewanie pól, zbieranie plonów i hodowanie zwierząt. By doprowadzić gospodarstwo do rozkwitu, należy cały czas inwestować środki w zakup lepszego, bardziej wydajnego sprzętu i wyposażenia. Jedną z nowości Farming Simulator 15 jest zarządzanie lasem – dodano sprzęt, który pozwala nam ścinać drzewa. Tym samym nie mogło zabraknąć wyposażenia od nowych producentów, jak New Holland czy Ponsse.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 56 głosów czytelników.

Gry podobne do Farming Simulator 15: Złota Edycja

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 15: Złota Edycja

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 15: Złota Edycja

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8600/Radeon HD 2600 lub lepsza
  • 5 GB HDD
  • Windows Vista/7/8/10
PS4
XONE
PC