Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Family Card Games (Wii)
OkładkaFamily Card Games (Wii)

Family Card Games Wii

Family Card Games to zestaw trzech gier karcianych: Daifugo, Memory i Speed, przeznaczonych dla maksymalnie czterech graczy. Zaletami tej produkcji oprócz oczywiście samego tematu rozgrywki, są grafika przygotowana w stylu cel-shadingu oraz przyjemna dla ucha muzyka.

Towarzyskie | hazardowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Family Card Games Premiera Wii

2listopada2009

producent: Arc System Works wydawca: Aksys Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Family Card Games

Mario Party 8

Hasbro Family Game Night

UNO

Family Card Games to produkcja japońskiej firmy deweloperskiej Arc System Works (m.in. seria Guilty Gear czy Family Glide Hockey) przygotowana z myślą o usłudze WiiWare. Podobnie jak w innych grach tego producenta sygnowanych nazwą rozpoczynającą się od Family, w rozgrywce mogą wziąć udział maksymalnie cztery osoby, wcielając się w jedną z postaci przygotowanych przez twórców: Tatę, Mamę, Sarę lub Billy’ego.

Tym razem bierzemy udział w konkurencjach karcianych, których przygotowano trzy rodzaje: Daifugo, Speed oraz Memory. Daifugo to japońska gra karciana, w której naszym zadaniem jest pozbycie się wszystkich kart z ręki, wykładając mocniejsze atuty niż poprzedni gracz. Memory sprawdza naszą umiejętność zapamiętywania pozycji poszczególnych kart, Speed natomiast testuje nasze „szybkie ręce”.

Podczas gdy Memory i Speed przeznaczone są tylko do rozgrywki offline, w Daifugo możemy zmierzyć się z przyjaciółmi na jednej konsoli bądź też uczestnicząc w meczach sieciowych. W Sieci możemy także sprawdzić bieżące rankingi graczy oraz pobrać dodatkowe talie kart. Zaletami Family Card Games, oprócz oczywiście samego tematu rozgrywki, są grafika przygotowana w stylu cel-shadingu oraz przyjemna dla ucha muzyka.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Family Card Games

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Family Card Games Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare