Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka F-16 Multirole Fighter (PC)

F-16 Multirole Fighter PC

Symulator myśliwca wielozadaniowego F-16 stworzony przy współpracy z Johnem A. Ferigone, szefem oblatywaczy samolotów F-16 w zakładach Lockheed Martin, co zaowocowało wysokim realizmem symulacji lotniczej.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka F-16 Multirole Fighter (PC)

producent: Novalogic Inc.

wydawca: Novalogic Inc.

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16kwietnia1998

6listopada1999

pudełko PL

Symulator F-16 Multirole Fighter został stworzony przez zespół Novalogic w ścisłej współpracy z Johnem A. Ferigone, szefem oblatywaczy samolotów F-16 w zakładach Lockheed Martin. Dzięki temu w grze zastosowano kilka niezwykle realistycznych mechanizmów symulacji lotniczej, nie spotykanych dotychczas we wcześniejszych symulatorach Novalogic. Oprócz sześciu misji treningowych oraz kilku pojedynczych, do przejścia przygotowano kampanię rozgrywającą się w różnych miejscach naszego globu.

W 40 misjach latać będziemy nad tak egzotycznymi miejscami jak Serbia, Liberia/Sierra Leone, Burma czy Somalia/Etiopia. Trójwymiarowa grafika wykorzystuje możliwości akceleratorów graficznych 3dfx i VooDoo2. Wirtualny kokpit samolotu jest w pełni interaktywny, dokładnie oddając aktualny stan maszyny. Nowoczesny system LANTIRN ułatwia prowadzenie nocnych akcji i precyzyjnego bombardowania celów. Dostępne mamy prawie wszystkie bronie i urządzenia stosowane w myśliwcach F-16, jak chociażby system antyradarowy AGM-88 czy JDAM. Do gry dołączone są narzędzia pozwalające na stworzenie własnych scenariuszy. Do rozgrywki wieloosobowej przygotowano 12 misji - 6 Deathmatch i 6 A.W. (Air War) w trybie Cooperative. Posiadacze F-16 MRF mogą też dołączyć do sieciowych rozgrywek na serwerach Integrated Battle Space, obsługujących do 128 graczy, także tych korzystających z symulatorów Novalogic MiG-29 lub F-22 Raptor.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 93 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 29,90 PLN

Gry podobne do F-16 Multirole Fighter

Wymagania wiekowe F-16 Multirole Fighter

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe F-16 Multirole Fighter

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 233MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D + wykorzystuje joystick