Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka EyeToy Play: PomPom Party (PS2)
OkładkaEyeToy Play: PomPom Party (PS2)

EyeToy Play: PomPom Party PS2

Gra taneczna, w której wcielamy się w postać cheerleaderki. Wykorzystując dołączane do zestawu pompony wykonujemy ruchy taneczne zgodnie z wyświetlanymi na ekranie poleceniami.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

EyeToy Play: PomPom Party Premiera PS2

12listopada2008

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

EyeToy Play: PomPom Party to gra przygotowana w głównej mierze z myślą o żeńskiej części naszego społeczeństwa. Opisywany produkt oferuje małym dziewczynkom możliwość wcielenia się w postaci cheerleaderek. Z racji tego, iż jest to gra wchodząca w skład serii EyeToy, koniecznością staje się używanie podłączanej do konsoli PlayStation 2 kamery USB. Urządzenie to pozwala użytkownikowi w większym stopniu zintegrować się z wydarzeniami, które ukazywane są na ekranie.

Wzorem innej gry z tego cyklu, a mianowicie EyeToy Play: Hero, do opisywanej produkcji dołączony został specjalny gadżet. Są to pompony cheerleaderki, z których korzysta się bezpośrednio w trakcie gry. Cała zabawa opiera się na konieczności symulowania określonych ruchów tanecznych, podążając zgodnie z wyświetlanymi na ekranie wskazówkami. Umiejętne wykonywanie kolejnych akcji przyczynia się do powiększenia wyniku punktowego. Młody gracz musi w szczególności zająć się opanowaniem rytmu, co pozwoli mu na bezbłędne zgranie ruchów z wyświetlanymi poleceniami.

Producent zadbał o kilka róznych trybów zabawy. Z oczywistych względów najciekawiej prezentują się zawody, w których przystępuje się do serii coraz bardziej skomplikowanych pokazów. Opisywana gra zawiera też jednak pełnoprawny multiplayer. W celu rozpoczęcia zabawy wymagane jest zaopatrzenie się w drugi zestaw pomponów. Dwie osoby mogą następnie stanąć do bezpośredniego pojedynku tanecznego, starając się uzbierać więcej punktów od swojego konkurenta.

Oprawa wizualna EyeToy Play: PomPom Party prezentuje zbliżony poziom wykonania do innych gier z tego cyklu. Na ekranie widoczne są przede wszystkim duże i czytelne strzałki, informujące o niezbędnych do wykonania ruchach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI EyeToy Play: PomPom Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

EyeToy Play: PomPom Party Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • pompony
  • karta pamięci 8 MB