Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka European Super League (PC)

European Super League PC

Gra traktująca o najpopularniejszej dyscyplinie sportowej starego kontynentu, tzn. piłce nożnej, w której mamy możliwość uczestniczenia w zmaganiach szesnastu najlepszych europejskich drużyn ligowych w prestiżowej Lidze Mistrzów.

Sportowe | piłka nożna

PC Windows
Okładka European Super League (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27maja2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

European Super League to symulacja piłki nożnej, królowej sportowych dyscyplin drużynowych, w której możemy odtworzyć zmagania najlepszych piłkarskich drużyn ligowych Starego Kontynentu w prestiżowej Lidze Mistrzów. Do wyboru mamy szesnaście najsłynniejszych europejskich klubów, między innymi: AC Milan, Bayern Monachium, Marsylia, Liverpool, Chelsea czy Paris Saint Germain. Wszystkie z nich posiadają rzeczywiste składy osobowe, wśród których spotkamy gwiazdy światowej klasy, jak: Ronaldo, Zinedine Zidane, Edgar Davids.

Dokładnie odtworzono cykl rozgrywek Ligi Mistrzów, poczynając od podwójnych rozgrywek grupowych, przez ćwierćfinały, półfinały aż do wielkiego finału, w którym zmagania dwóch najlepszych drużyn wyłonią zwycięzcę. Wszystkie mecze toczą się na stadionach klubowych z dokładnie odwzorowaną architekturą oraz stanem murawy. Interfejs zaprojektowany jest z myślą o jak najłatwiejszym sterowaniu, z zastosowaniem prostych kombinacji klawiszowych. Dostępnych jest kilka trybów trudności, dzięki którym zarówno nowicjusze jak i zaawansowani gracze znajdą tu coś dla siebie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,7 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Gry podobne do European Super League

Wymagania wiekowe European Super League

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe European Super League

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D