Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Euro Club Manager 03/04 (PC)

Euro Club Manager 03/04 PC

Manager piłkarski, w którym możemy zostać właścicielem jednego z klubów pochodzących z dwunastu krajów europejskich, takich jak Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy i Holandia.

Sportowe | manager | piłka nożna

PC Windows
Okładka Euro Club Manager 03/04 (PC)

producent: Wayward

wydawca: GMX Media

wydawca PL: Lemon Interactive

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14listopada2003

3lutego2004

pudełko PL

Euro Club Manager 03/04 to gra, w której wcielamy się w menadżera klubu piłkarskiego. Podobnie jak ma to miejsce w innych tego typu produkcjach (a także w rzeczywistości) zwycięstwo naszej drużyny zależy od odpowiednio dobranych graczy, taktyki i treningu. W Euro Club Manager 03/04 możemy zostać właścicielem jednego z klubów pochodzących z dwunastu krajów europejskich, takich jak Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy i Holandia. Piłkarze i trenerzy dostępni w grze, a także wszystkie składy zespołów odpowiadają danym i statystykom z sezonu 2003/04. W grze prócz typowych zadań, jak obmyślanie taktyki i prowadzenie treningów, musimy zadbać o finanse klubu, transfery, dobór kadry trenerskiej i nadzór nad stadionem. W prowadzeniu najważniejszych dla klubu przedsięwzięć, czyli transferów pomaga nam specjalny system dowolnie porównujący statystyki wszystkich piłkarzy. Podczas meczów mamy dostęp do ekskluzywnego systemu wizualnego, który udostępnia na bieżąco różnego rodzaju statystyki i dane, potrzebne do dokonywania zmian zawodników oraz ewentualnych zmian taktycznych. Oprawa graficzna gry prezentuje się bardzo dobrze, umilając przeglądanie typowo managerskich tabel i wykresów. Euro Club Manager 03/04 posiada bazę tysięcy zawodników, setek klubów i daje możliwość wzięcia udziału we wszystkich międzynarodowych mistrzostwach i turniejach piłkarskich.

Minimalne wymagania systemowe gry to Pentium 233 MHz i 32MB RAM. Aby uruchomić grę musimy posiada także kartę graficzną z 2MB pamięci, która obsługuje 16bitową paletę kolorów w rozdzielczości 800 x 600.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 59 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Euro Club Manager 03/04

18+

Wymagania sprzętowe Euro Club Manager 03/04

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Procesor Pentium II 450MHz
  • 64MB RAM
  • karta grafiki 4MB