Wyszukiwarka gier
Electranoid

Electranoid

PC
po premierze

Data wydania: 20 września 1994

Zręcznościowe, Singleplayer

Electranoid to stworzony przez firmę Pixel Painters klon klasycznego hitu o nazwie Arkanoid. Zadaniem gracza jest przebrnąć przez kilkadziesiąt plansz, rozbijając na każdej z nich mury zbudowane z różnokolorowych klocków.

Oceń
PC Windows

PC Windows

20 września 1994

Angielskie napisy i dialogi.

Statystyki graczy z Moje Gry

2graczy grało w tę grę.

1 gracz dodał tę grę do Ulubionych.

Producent: Pixel Painters

Wydawca: Pixel Painters

Ograniczenia wiekowe: brak ograniczeń

Electranoid to stworzony przez firmę Pixel Painters klon klasycznego hitu o nazwie Arkanoid. Zadaniem gracza jest przebrnąć przez kilkadziesiąt plansz, rozbijając na każdej z nich mury zbudowane z różnokolorowych klocków.

Niszczenie cegiełek odbywać się będzie z pomocą piłki, którą gracz odbija poruszającą się poziomo paletką. Jak na dobrą kopię Arkanoida przystało, z niektórych klocków będą wypadać bonusy (w sumie jedenaście rodzajów), wpływające w rozmaity sposób na aktualną sytuację. Przykładowo – możemy zwiększyć długość paletki, dzięki czemu łatwiej odbijać piłkę, jak również otrzymać działo laserowe lub wyrzutnię rakiet – dodatkowe środki do anihilacji cegiełek. Podczas rozgrywki pojawiają się także obce pojazdy, spośród których ogromna większość zamierza dokumentnie uprzykrzyć Ci życie. Autorzy Electranoid postarali się abyś w tej materii naprawdę się nie nudził. Statki zmieniające kolory kulek, próbujące zniszczyć Twoją paletkę a także „sympatycy” dorzucający do gry kolejne piłki – to tylko niewielka część atrakcji, jaka spotka Cię ze strony przeciwnika.

Czytaj więcej

Publicystyka

Oceny gry

Oceń Grę

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl