Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Dungeon Cleaners 2 (PC)
OkładkaDungeon Cleaners 2 (PC)

Dungeon Cleaners 2 PC

Gra RPG z widokiem izometrycznym, osadzona w realiach science-fiction, produkcji rosyjskiego studia 1C. W grze wcielamy się w jednego z więźniów planety Alcatraz, przeznaczonej dla zwyrodnialców i recydywistów.

RPG | science fiction | widok izometryczny | klasyczne RPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Cleaners 2 Premiera PC

19września2008

producent: 1C Entertainment wydawca: 1C Entertainment Strona oficjalna

rosyjskarosyjska

Gry podobne do Dungeon Cleaners 2

Diablo II

Dungeon Siege II

Crusader: No Regret

Dungeon Cleaners 2 to drużynowy cRPG stworzony przez rosyjską firmę 1C, w którym rozgrywka przedstawiana jest w rzucie izomerycznym. Akcja gry przenosi nas na tytułową planetę Alcatraz będącą w zasadzie wielkim więzieniem, gdzie z wyrokiem dożywotniej odsiadki zostają zesłani najgroźniejsi przestępcy. Nasz główny bohater jest jednym z sabotażystów i choć początkowo musi radzić sobie w pojedynkę z czasem dołączają do niego kolejni awanturnicy.

Dungeon Cleaners 2 posiada nieliniową fabułę i nie narzuca nam żadnego stylu gry, możemy samemu wybrać sposób rozwiązywania konfliktów, prowadzenia walki, a nawet ogólne zachowanie bohatera i jego stosunek do świata. Zresztą już na samym początku, podczas kreacji postaci, musimy wyznaczyć nie tylko wartość poszczególnych atrybutów i określić jej wygląd, ale także dopasować mimikę twarzy. Dużą swobodę daje nam także złożony system dialogów, a napotkane osoby możemy przekonać do swoich racji zarówno siłą argumentów jak i siłą fizyczną.

Wszystkie starcia toczone są w czasie rzeczywistym, system walki przygotowany został specjalnie na potrzeby tej produkcji. W czasie wykonywania misji nasza drużyna musi stawić czoła najróżniejszym przeciwnikom - pośród ponad osiemdziesięciu rodzajów potworów znalazły się między innymi bestie potrafiące latać. Oczywiście nasi podopieczni nie są bezbronni i potrafią zrobić użytek zarówno z broni palnej jak i białej.

Gra jest w pełni trójwymiarowa, filmowe przerywniki zostały umiejętnie wplecione w fabułę.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 5.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dungeon Cleaners 2: 16+

Dungeon Cleaners 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista