Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Dragons and Titans (PC)

Dragons and Titans PC

Dragons and Titans to przeglądarkowe MOBA autorstwa zespołu Wyrmbyte. Zabawa polega na starciach dwóch drużyn graczy dosiadających potężnych smoków. Z tego powodu bitwy toczą się wyłącznie w powietrzu.

Akcji | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | widok izometryczny | sieciowe | multiplayer

PC Windows
Okładka Dragons and Titans (PC)

producent: Wyrmbyte

wydawca: Zynga

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30kwietnia2013

12marca2014

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dragons and Titans to przeglądarkowa gra MOBA oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Produkcję opracowało studio Wyrmbyte będące własnością firmy Zynga.

Akcja toczy się w krainie fantasy, o kontrolę nad którą rywalizuje dwóch tytanów – Astaroth i Hyperion. Bezpośrednia wojna między nimi doprowadziłaby do rozerwania świata na strzępy, dlatego oba bóstwa postanowiły raz na sto lat organizować turniej, którego zwycięzca staje się władcą krainy do czasu kolejnych zmagań. Po stronie każdego z tytanów walczą pięcioosobowe grupy śmiałków i to właśnie w nich wcielają się gracze.

Rozgrywka znacząco odbiega od tego co oferują typowe produkcje MOBA; dzieje się tak, ponieważ w Dragons and Titans gracze obejmują kontrolę nad jeźdźcami smoków - w rezultacie wszystkie potyczki toczą się w powietrzu. Obie drużyny rozpoczynają mecz po przeciwnych stronach mapy. W bazie każdej ze stron znajduje się uwięzione bóstwo, a wygrywa ta grupa, która jako pierwsza uwolni swojego przywódcę z niewoli.

W przeciwieństwie do większości MOBA, starcia w Dragons and Titans są szybkie i trwają średnio po kilkanaście minut. Do wyboru jest sześć rożnych smoków, zaś każdy z nich posiada własny zestaw umiejętności specjalnych, których właściwe wykorzystywanie jest kluczem do odniesienia sukcesu w trakcie bitwy. Przed walką wybieramy jeszcze jedną z sześciu głównych broni, co w sumie daje 36 kombinacji. Za zabijanie wrogów nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, które wydajemy na rozwijanie umiejętności smoka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Dragons and Titans

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Dragons and Titans

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Intel Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 7/8
Wieści ze świata (Fable Anniversary, Oculus Rift, Garry's Mod) 12/9/14
Wieści ze świata (Fable Anniversary, Oculus Rift, Garry's Mod) 12/9/14

wiadomość12 września 2014

Dziś piszemy m.in. o wsparciu dla modów w grze Fable Anniversary, domniemanej premierze konsumenckiej wersji Oculus Rift oraz najświeższych wynikach sprzedaży Garry's Mod. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.