Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Dragon Hills 2 (AND)
OkładkaDragon Hills 2 (AND)

Dragon Hills 2

Kontynuacja dwuwymiarowej zręcznościówki, w której przejmujemy kontrolę nad potężnym smokiem. Potwór zjeżdża po zboczach gór i drąży podziemne tunele, z których wyskakuje z impetem, niszcząc przy tym wszystko, co stanie mu na drodze – od przeciwników, aż po elementy zabudowy.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | zombie | 2D | polskie | smoki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dragon Hills 2 Premiera

11paź2017

AND iOS

Gry podobne do Dragon Hills 2

World of Goo

Badland

Jetpack Joyride

Dragon Hills 2 to kolejna część serii zręcznościowych gier akcji, za której stworzeniem stoi niezależny zespół Rebel Twins. Podobnie jak poprzednia odsłona cyklu, opisywana tutaj produkcja została wydana na mobilny system AND i iOS.

Fabuła

Historia opowiedziana w Dragon Hills 2 odgrywa rolę drugoplanową. Gracze ponownie wcielają się w księżniczkę dosiadającą potężnego smoka, która przemierza trzy zróżnicowane światy. Bohaterka walczy z przeciwnikami, starając się powstrzymać nadciągającą apokalipsę zombie.

Mechanika

W wydanym na mobilnym systemie AND i iOS Dragon Hills 2 akcję obserwujemy z boku. Rozgrywka zasadza się na schemacie wypracowanym na potrzeby pierwszej części serii. Kontrolowany przez nas smok zjeżdża po zboczach gór, drążąc podziemne tunele, z których wyskakuje z impetem, niszcząc przy tym wszystko, co stanie mu na drodze. Ponadto łuskowate monstrum robi też użytek z siedmiu specjalnych broni podatnych na modyfikacje, a jego potencjał bojowy zwiększamy przy pomocy zdobywanych po drodze power-upów.

W ten sposób zarówno eliminujemy zróżnicowanych adwersarzy (oprócz wspomnianych wcześniej żywych trupów, stawiamy czoła między innymi gigantom; wśród nich prym wiedzie dwudziestu jeden potężnych bossów), jak i równamy z ziemią elementy otoczenia. W toku przygody często obracamy w pył nie tylko mniejsze obiekty pokroju samochodów, lecz także znacznie większe przeszkody, na czele z elementami zabudowy.

Kwestie techniczne

Podobnie jak wcześniejsza gra spod szyldu Dragon Hills, tytuł może się pochwalić przyjemną dla oka, dwuwymiarową grafiką utrzymaną w kreskówkowym stylu. Dopełnieniem relaksującej rozgrywki jest wpadający w ucho soundtrack.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Dragon Hills 2: 12+

AND
iOS