Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Dracula Anthology (PC)
OkładkaDracula Anthology (PC)

Dracula Antologia PC

Dracula Anthology

Dracula Antologia to zestaw trzech gier przygodowych z wampirami w tle. Poszczególne tytuły: The Destruction of the Evil, The Myth of the Vampire i The Strange Case of Martha stanowią epizody składające się na Dracula 3: The Path of the Dragon.

Przygodowe | point-and-click | wampiry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dracula Antologia Premiera PC

27października2010

pudełko PL

20stycznia2012

producent: Kheops Studio wydawca: Microids/Anuman Interactive wydawca PL: Techland

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dracula Antologia to zmodyfikowana wersja gry przygodowej Dracula 3: The Path of the Dragon wydanej pierwotnie w 2008 roku. W porównaniu z oryginałem odznacza się uprawnionym interfejsem i oprawą wizualną dostosowaną do standardu High Definition. Deweloperzy ze studia Kheops zmienili też sposób prezentacji historii i podzieli ją na trzy zamknięte epizody.

Fabuła Dracula Series Episode 1: The Strange Case of Martha przenosi graczy do roku 1920, gdzie jako biskup Arno Moriani mają za zadanie zweryfikować kandydaturę potencjalnej świętej - Marthy Calugarul. Okazuje się jednak, że na zwłokach pochodzącej z Transylwanii mniszki znaleziono niepokojące ślady...

W Dracula Series Episode 2: The Myth of the Vampiire biskup Arno Moriani kontynuuje swoje śledztwo. Kiedy niespodziewanie umiera dziennikarz, z którym wcześniej rozmawiał o wampirach, jasne staje się, że w sprawę zamieszane są siły nieczyste.

Finalna część cyklu - Dracula Series Episode 3: The Destruction of the Evil przedstawia zmagania z tytułowym wampirem. Arno Moriani rusza do Zamku Zmierzchu, by ostatecznie unicestwić prastare zło.

Wszystkie epizody gry bazują na rozwiązaniach charakterystycznych dla klasycznych przygodówek z interfejsem typu point & click. Gracze zwiedzają więc lokacje, rozmawiają z bohaterami niezależnymi i rozwiązują rozmaite zagadki, przybliżające ich do celu.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Dracula Antologia cena w dniu premiery: 39,90 PLN

Wymagania wiekowe Dracula Antologia: 12+

Dracula Antologia Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pantium IV 1 GHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza)
  • 4GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista/7