Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Dracula Anthology (PC)

Dracula Antologia PC

Dracula Anthology

Dracula Antologia to zestaw trzech gier przygodowych z wampirami w tle. Poszczególne tytuły: The Destruction of the Evil, The Myth of the Vampire i The Strange Case of Martha stanowią epizody składające się na Dracula 3: The Path of the Dragon.

Przygodowe | point-and-click | wampiry

PC Windows
Okładka Dracula Anthology (PC)

producent: Kheops Studio

wydawca PL: Techland

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27października2010

20stycznia2012

pudełko PL

Dracula Antologia to zmodyfikowana wersja gry przygodowej Dracula 3: The Path of the Dragon wydanej pierwotnie w 2008 roku. W porównaniu z oryginałem odznacza się uprawnionym interfejsem i oprawą wizualną dostosowaną do standardu High Definition. Deweloperzy ze studia Kheops zmienili też sposób prezentacji historii i podzieli ją na trzy zamknięte epizody.

Fabuła Dracula Series Episode 1: The Strange Case of Martha przenosi graczy do roku 1920, gdzie jako biskup Arno Moriani mają za zadanie zweryfikować kandydaturę potencjalnej świętej - Marthy Calugarul. Okazuje się jednak, że na zwłokach pochodzącej z Transylwanii mniszki znaleziono niepokojące ślady...

W Dracula Series Episode 2: The Myth of the Vampiire biskup Arno Moriani kontynuuje swoje śledztwo. Kiedy niespodziewanie umiera dziennikarz, z którym wcześniej rozmawiał o wampirach, jasne staje się, że w sprawę zamieszane są siły nieczyste.

Finalna część cyklu - Dracula Series Episode 3: The Destruction of the Evil przedstawia zmagania z tytułowym wampirem. Arno Moriani rusza do Zamku Zmierzchu, by ostatecznie unicestwić prastare zło.

Wszystkie epizody gry bazują na rozwiązaniach charakterystycznych dla klasycznych przygodówek z interfejsem typu point & click. Gracze zwiedzają więc lokacje, rozmawiają z bohaterami niezależnymi i rozwiązują rozmaite zagadki, przybliżające ich do celu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Wymagania wiekowe Dracula Anthology

12+

Wymagania sprzętowe Dracula Antologia

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pantium IV 1 GHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza)
  • 4GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista/7