Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowe3DS
Okładka Doctor Lautrec and the Forgotten Knights (3DS)
OkładkaDoctor Lautrec and the Forgotten Knights (3DS)

Doctor Lautrec and the Forgotten Knights 3DS

Gra logiczna z elementami przygodowej zręcznościówki. Archeolog dr Lautrec zamierza rozwikłać zagadkę katakumb umiejscowionych pod centrum XIX-wiecznego Paryża. W odkrywaniu tajemnicy podróżujemy po Paryżu, rozwiązując szereg łamigłówek i minigierek.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Doctor Lautrec and the Forgotten Knights Premiera 3DS

7lipca2011

producent: Konami wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Doctor Lautrec and the Forgotten Knights

NCIS

Myst (1995)

Picross

Konami przygotowało swoją odpowiedź na popularną serię gier z profesorem Laytonem w roli głównej. Podobnie jak we wspomnianych grach od Level-5 także i w Doctor Lautrec and the Forgotten Knights chodzi o rozwiązywania łamigłówek i poznawanie historii.

Fabuła opowiada o archeologu i wykładowcy z Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu, doktorze Jean-Pierre Lautrecu. Razem ze swoją asystentką Sophie, poważany pan podejmuje się rozwikłania zagadki tajemnych katakumb pod miastem. Przypadkowo wplątuje się też w intrygę, w którą zamieszany jest klan Rycerzy Żelaznej Maski. W obliczu niebezpieczeństwa dwójka bohaterów musi wykazać się sprytem i odkryć tajemnicę strzeżoną przez złowrogą grupę.

Gracze poznają fabułę zwiedzając miasto, prowadząc rozmowy i szukając wskazówek. Wiele z nich jest możliwych do zdobycia tylko po rozwiązaniu różnych zagadek lub łamigłówek wymagających sprytu, refleksu, kojarzenia faktów bądź dobrej pamięci.

Akcja Doctor Lautrec and the Forgotten Knights rozgrywa się w XIX-wiecznym Paryżu, co podkreśla specyficzna oprawa audiowizualna gry. Twórcy starali się nawiązać do tamtych czasów odpowiednią muzyką i projektami miasta oraz bohaterów. Kolorowa, ręcznie rysowana grafika tylko uprzyjemnia zwiedzanie stolicy Francji.

Ostatnia modyfikacja 24 sierpnia 2011

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Doctor Lautrec and the Forgotten Knights: 12+