Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieGCN
Okładka Disney's Party (GCN)
OkładkaDisney's Party (GCN)

Disney's Party GCN

Disney's Party to zbiór łamigłówek przenoszący użytkownika w zaczarowany świat Walta Disney’a, gdzie spotkać można ulubieńców z dzieciństwa.

Towarzyskie | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney's Party Premiera GCN

16września2003

producent: Hudson Soft wydawca: Electronic Arts Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Disney's Party to zbiór łamigłówek przenoszący użytkownika w zaczarowany świat Walta Disney’a, gdzie spotkać można ulubieńców z dzieciństwa. Gracz wciela się w jedną z sześciu bajkowych postaci: Mikiego, Donalda, Minnie, Daisy, Goofy'ego lub Billy'ego – zuchwałego, aczkolwiek osobliwego ducha. Bohaterowie przeżywają wiele przygód, podejmują mnóstwo wyzwań, rozwiązują niesamowicie trudne zagadki i oczywiście zbierają całą masę magicznych przedmiotów. Wszystko to dostępne jest nawet dla czterech osób jednocześnie. Rozpoczynając przygodę w pierwszej kolejności należy wybrać jeden z czterech przygotowanych trybów.

Game Board i system gry w parach oferują tę samą podróż przez Party Park, w trakcie której bohaterowie przemierzają poszczególne plansze według otrzymywanych wskazówek. Jedyna różnica polega na tym, że w drugim trybie poszczególni gracze dzielą się na drużyny. Przygoda rozgrywana jest w czternastu unikalnych i niezwykle kolorowych światach. Po drodze bajkowe postaci napotykają na wiele zadań, w których stają w szranki wraz ze swoimi przyjaciółmi. Ten kto kupuje bądź wygrywa takie przedmioty jak gwiazdy, lizaki, cukierki, i kubki kawy ma zagwarantowane ukończenie Game Boardu oraz odblokowanie trzydziestu dodatkowych mini-zabaw. Wszelkie obowiązujące w nich zasady przedstawione są we Free Pass, który spełnia rolę quasi tutorialu.

W ostatnim trybie, zawierającym szereg mini-gier, użytkownik otrzymuje niepowtarzalną szansę na wyprawę statkiem piratów nieustannie poszukujących złota. Zmierzyć się również musi z kosmitami, którzy za wszelka cenę chcą uprowadzić stado krów. Ponadto można wziąć udział w sportach ekstremalnych jak przeprawa kajakiem wzdłuż rwącej rzeki czy skoki na bandżi. W systemie tym bohaterowie mierzą swoje siły w ośmiu wirtualnych środowiskach pochodzących z Game Boardu. W śród dostępnych plansz znajdują się między innymi: Dziki Zachód, dżungla i futurystyczne miasto. Sterowane postaci mają również możliwość zebrania ponad dwustu unikalnych Disney Character Cards, przedstawiających bajkowych ulubieńców.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Disney's Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Disney's Party Wymagania sprzętowe

Nintendo GameCube

GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci