Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Disney Stitch Jam (NDS)
OkładkaDisney Stitch Jam (NDS)

Disney Stitch Jam NDS

Disney Stitch Jam przenosi nas w egzotyczny świat tytułowego bohatera, znanego nam z filmu Lilo & Stitch. Gra przeznaczona dla młodszych odbiorców bazuje na kolekcjonowaniu nutek oraz tworzeniu z nich melodii.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney Stitch Jam Premiera NDS

23marca2010

producent: Cattle Call wydawca: Disney Interactive Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Disney Stitch Jam przenosi nas w świat kreskówki wyprodukowanej przez studio Walt Disney Pictures, zatytułowanej Lilo & Stitch. Ekscytujące lokacje, począwszy od tropikalnych plaż, aż po przestrzeń kosmiczną, oraz misje bazujące na wciągających motywach muzycznych (stworzonych specjalnie na potrzeby opisywanego tytułu), powinny zapewnić naszym milusińskim sporo zabawy.

Fabuła Disney Stitch Jam koncentruje się wokół porwania narzeczonej Stitcha, Angel. Tego niecnego uczynku dopuścił się zły Dr Hamsterviel, a naszym zadaniem jest wyrwanie Angel z jego łap i wybicie mu z głowy kolejnych chuligańskich wybryków. Na każdej planszy porozrzucane są nutki, które po zebraniu ich ułożą się w melodię i pozwolą przejść do kolejnej misji, których w grze znalazło się dziesięć.

Postać głównego bohatera możemy personalizować dzięki specjalnym kostiumom i akcesoriom odblokowywanym podczas rozgrywki. Disney Stitch Jam pozwala na zabawę w pojedynkę bądź też z drugą osobą w trybie kooperacji – w tym przypadku możemy korzystać tylko z jednej wersji gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Wymagania wiekowe Disney Stitch Jam: Odpowiednia dla każdego wieku.