Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOPC
Okładka Disney Fantasy Online (PC)

Disney Fantasy Online PC

Gra MMORPG osadzona w świecie bajek animowanych Disney’a. W grze tworzymy swoją własną animowaną postać. Wraz z bohaterami z bajek podróżujemy po rozległych krainach, wykonujemy zadania i zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia.

RPG | zagraj za darmo

PC Windows
Okładka Disney Fantasy Online (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

22marca2009

Disney Fantasy Online to produkcja z gatunku MMOcRPG stworzona dzięki współpracy dwóch firm: Walta Disney’a i Net Dragon. Gracz trafia do wirtualnego, bajkowego świata zbudowanego na bazie najbardziej znanych opowieści Disney'a. Jednakże tytuł nie pozwala na wcielenie się w te najsłynniejsze postacie (m.in. Miki, Mini, Donald) - pełnią one role NPC-tów. Gracze tworzą więc własne awatary, a następnie badają niezwykłe krainy, zdobywają kolejne poziomy doświadczenia i sprawdzają swe umiejętności podczas licznych wypraw. W czasie ich trwania prowadzeni bohaterowie wchodzą w posiadanie wirtualnych akcesoriów, które m.in. wzmacniają ich czy pozwalają na zmianę ich wyglądu. Walka w Disney Fantasy Online odbywa się w systemie turowym.

Gra umożliwia posiadanie zwierzaka (tzw. peta). Podobnie jak główna postać z czasem zdobywa on doświadczenie i nowe umiejętności, zmienia wygląd etc. Autorzy zawarli też opcję budowy własnych bajkowych zamków. Stanowią one tzw. prywatną wirtualną przestrzeń każdej osoby i mogą być nieustannie zmieniane, rozbudowywane czy nawet sprzedawane.

Grafika jest kolorowa i różnorodna. Krajobrazy poszczególnych krain i postacie utrzymane są w mangowej konwencji. Warto też dodać, że twórcy okresowo wzbogacają grę o przygody i mapy, które gwarantują niekończącą się rozrywkę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Gry podobne do Disney Fantasy Online

Wymagania wiekowe Disney Fantasy Online

odpowiednia dla każdego wieku

Powstaje Disney Fantasy Online
Powstaje Disney Fantasy Online

wiadomość2 grudnia 2008

Świat gier online powiększa się z dnia na dzień. Tym razem uszczknąć kawał z wielkiego tortu gier sieciowych postanowił Disney. Do spółki z azjatycką firmą NetDragon przygotowują grę Disney Fantasy Online.