Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Dino Storm (WWW)

Dino Storm WWW

Przeglądarkowa gra MMO luźno łącząca klimaty dzikiego zachodu ze światem pełnym dinozaurów.

Akcji | science fiction | zagraj za darmo | dinozaury | MMO

WWW
Okładka Dino Storm (WWW)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

16stycznia2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dino Storm to rozgrywana z poziomu przeglądarki stron internetowych gra MMO z akcją osadzoną w wyimaginowanym świecie, stanowiącym nietypowe połączenie dzikiego zachodu, okresu amerykańskiej gorączki złota oraz ery dinozaurów. Gracz przemierza obszerny świat, przywodzący na myśl amerykańską prerię z kilkoma dolarami w kieszeni i garścią amunicji. Jednakże w przeciwieństwie do klasycznych westernów, jako kowboj przyszłości nie korzysta z koni jako środka lokomocji, lecz z prehistorycznych bestii, poczynając od ciężkich triceratopsów, aż na potężnych tyranozaurach kończąc.

Dino Storm daje możliwość zabawy w różnoraki sposób. Można zakładać własne obozowiska, posterunki, czy złotonośne kopalnie, bronić innych przed bandami złoczyńców, ujeżdżać coraz bardziej niebezpieczne dinozaury i wypełniać przeróżne zadania zlecane przez postacie NPC. Zdobyte przedmioty można sprzedawać, a za zarobione pieniądze zdobyć lepsze wyposażenie. Każdy samodzielnie decyduje o swoim losie, mogąc pozostać samotnym kowbojem, dołączyć do istniejącej bandy, bądź bez mniejszych kłopotów uformować własną.

Dla najlepszych zarządców i kowbojów otwiera się droga na szczyt, w postaci funkcji lokalnego szeryfa. Umożliwia to dostęp do licznych przywilejów, takich jak lepsze przedmioty i potężniejsze dinozaury.

Gra utrzymana jest w kolorowej, trójwymiarowej oprawie graficznej. Taki styl pozwolił twórcą zmniejszyć wymagania sprzętowe i poszerzyć grono odbiorców.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 62 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.4 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dino Storm

odpowiednia dla każdego wieku

Wiadomości ze świata gier Free To Play 30/3/13
Wiadomości ze świata gier Free To Play 30/3/13

wiadomość30 marca 2013

W tym tygodniu ogłoszono grę MOBA Merc Elite, pojawił się Kickstarter APB: Vendetta, wystartowało Tactical Intervention, ujawniono Wielkanoc w Dino Storm, a Perfect World Entertainment szuka specjalistów z Polski. Zapraszamy do lektury!