Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Dino Storm (WWW)
OkładkaDino Storm (WWW)

Dino Storm WWW

Przeglądarkowa gra MMO luźno łącząca klimaty dzikiego zachodu ze światem pełnym dinozaurów.

Akcji | science fiction | zagraj za darmo | dinozaury | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dino Storm Premiera WWW

16stycznia2013

producent: Splitscreen Studios GmbH. wydawca: Splitscreen Studios GmbH. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dino Storm to rozgrywana z poziomu przeglądarki stron internetowych gra MMO z akcją osadzoną w wyimaginowanym świecie, stanowiącym nietypowe połączenie dzikiego zachodu, okresu amerykańskiej gorączki złota oraz ery dinozaurów. Gracz przemierza obszerny świat, przywodzący na myśl amerykańską prerię z kilkoma dolarami w kieszeni i garścią amunicji. Jednakże w przeciwieństwie do klasycznych westernów, jako kowboj przyszłości nie korzysta z koni jako środka lokomocji, lecz z prehistorycznych bestii, poczynając od ciężkich triceratopsów, aż na potężnych tyranozaurach kończąc.

Dino Storm daje możliwość zabawy w różnoraki sposób. Można zakładać własne obozowiska, posterunki, czy złotonośne kopalnie, bronić innych przed bandami złoczyńców, ujeżdżać coraz bardziej niebezpieczne dinozaury i wypełniać przeróżne zadania zlecane przez postacie NPC. Zdobyte przedmioty można sprzedawać, a za zarobione pieniądze zdobyć lepsze wyposażenie. Każdy samodzielnie decyduje o swoim losie, mogąc pozostać samotnym kowbojem, dołączyć do istniejącej bandy, bądź bez mniejszych kłopotów uformować własną.

Dla najlepszych zarządców i kowbojów otwiera się droga na szczyt, w postaci funkcji lokalnego szeryfa. Umożliwia to dostęp do licznych przywilejów, takich jak lepsze przedmioty i potężniejsze dinozaury.

Gra utrzymana jest w kolorowej, trójwymiarowej oprawie graficznej. Taki styl pozwolił twórcą zmniejszyć wymagania sprzętowe i poszerzyć grono odbiorców.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.4 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dino Storm: Odpowiednia dla każdego wieku.