Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Dead Man's Country (PC)

Dead Man's Country PC

Sieciowe RPG akcji osadzone na Dzikim Zachodzie. Dead Man’s Country oferuje system walki wzorowany na strzelankach, elementy survivalowe i duży otwarty świat, w którym walczymy zarówno przeciwko wrogom sterowanym przez sztuczną inteligencję, jak i innym graczom.

RPG | zombie | sandbox | western | survival | MMO | strzelanki | RPG akcji

PC Windows
Okładka Dead Man's Country (PC)

producent: Eisner

wydawca: Eisner

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2022

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dead Man’s Country to wydane na platformę PC wieloosobowe RPG akcji w klimacie westernu. Produkcję opracowało studio Eisner.

Mechanika

Gra nastawiona jest na rozgrywki sieciowe i jej akcja toczy się w świecie o otwartej strukturze, wzorowanym na Dzikim Zachodzie. Produkcja oferuje wszystkie klasyczne rozwiązania, do jakich przyzwyczaiły nas survivalowe sandboksy. Gracze mogą sadzić rośliny i zbierać plony, jak również gromadzić surowce potrzebne do konstruowania budynków i przedmiotów. Zaawansowana symulacja rządzi wirtualnym ekosystemem, obejmującym zarówno faunę, jak i florę, dzięki czemu świat dynamicznie reaguje na nasze poczynania. Nie zabrakło także polowań oraz systemu rozwijania postaci.

Wydane na platformę PC Dead Man’s Country to RPG akcji i dużo czasu spędzamy na walce. System potyczek jest mocno zręcznościowy, więc nasz refleks odgrywa równie dużą rolę co umiejętności postaci. W wirtualnym świecie możemy znaleźć krainy zaprojektowane z myślą o rozgrywkach PvP, jak i te nakierowane na PvE. Gracze mają również możliwość tworzenia własnych domen, gdzie sami ustalają obowiązujące reguły zabawy, takie jak istnienie mechaniki permanentnej śmierci czy obecność systemu głodu.

Emocje podkręca kilka dodatkowych rozwiązań. W uniwersum gry stałym zagrożeniem jest plaga przeobrażająca zwierzęta i ludzi w zombiaki. Ponadto w świecie jest wiele obwarowanych lokacji pełnych cennych surowców, takich jak kopalnie, forty czy ruiny. Zdobycie ukrytych tam skarbów wymaga wygrania bitew oblężniczych przeciwko sztucznej inteligencji lub gangom graczy. Dostępna jest też opcja inwazji na obozowiska innych użytkowników w celu zabrania im wody.

Tryby gry

Głównym trybem są rozgrywki sieciowe, przypominające produkcje MMORPG. Autorzy nie zapomnieli jednak także o graczach pragnących szybszych starć. Z myślą o nich przygotowano tradycyjne potyczki multiplayer, w klasycznych strzelankowych trybach, takich jak Deathmatch i jego drużynowa odmiana, Capture the Flag czy King of the Hill.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6.4 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Dead Man's Country

Wymagania wiekowe Dead Man's Country

18+

Dead Man’s Country - nadchodzi sieciowy sandbox w klimacie westernu
Dead Man’s Country - nadchodzi sieciowy sandbox w klimacie westernu

wiadomość30 marca 2018

Zespół Eisner zapowiedział sieciowe RPG akcji Dead Man’s Country, którego akcja toczyć się będzie na Dzikim Zachodzie. Gra zaoferuje elementy survivalowego sandboksa, potyczki z innymi graczami, jak i walkę z zombiakami.