Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXONEPS4
Okładka Darksiders III: Keepers of the Void (PC)

Darksiders III: Keepers of the Void

Dodatek do gry Darksiders III, w którym Furia odwiedza miejsce znane jako Serpent Holes, by zmierzyć się z czającym się tam złem. W zamian protagonistka otrzyma nową broń, a także pancerz The Abyssal Armor.

To jest dodatek do gry Darksiders III.

Akcji | TPP | fantasy | przygodowe gry akcji | slasher

Keepers of the Void to tytuł rozszerzenia do gry Darksiders III, opracowanego przez autorów pierwowzoru, czyli studio Gunfire Games.

Fabuła

W Darksiders III: Keepers of the Void Furia, czyli główna bohaterka tej opowieści, podejmuje się zadania zleconego przez Vulgrima. Jego wykonanie wymaga odwiedzenia miejsca znanego jako Serpent Holes i stawienia czoła czającemu się tam złu.

Mechanika

Keepers of the Void wzbogaca grę Darksiders III o nową lokację, w której musimy zmierzyć się nie tylko z nowymi przeciwnikami, lecz również z szeregiem pomysłowych zagadek. Ukończenie owego add-onu owocuje zdobyciem przez bohaterkę nowej broni, a także pancerza noszącego miano The Abyssal Armor.

Kwestie techniczne

Z uwagi na fakt, że Keepers of the Void jest niesamodzielnym dodatkiem, wymaga do działania podstawowej wersji gry Darksiders III.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Gry podobne do Darksiders III: Keepers of the Void

Wymagania wiekowe Darksiders III: Keepers of the Void

odpowiednia dla każdego wieku

PC
PS4
XONE