Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Dance Party (PC)
OkładkaDance Party (PC)

Dance Party PC

Dance Party to stworzona przez polskich deweloperów z IQ Publishing, wykorzystująca matę do tańca gra taneczna inspirowana produkcjami z serii Dance Dance Revolution.

Towarzyskie | taneczne

Dance Party Premiera PC

25stycznia2007

pudełko PL

25stycznia2007

producent: IQ Publishing wydawca: IQ Publishing wydawca PL: IQ Publishing Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Dance Party to stworzona przez polskich deweloperów z IQ Publishing, wykorzystująca matę do tańca gra taneczna inspirowana produkcjami z serii Dance Dance Revolution.

W trakcie zabawy gracze stają na rozpościeranej na podłodze macie, na której zaznaczone są cztery kierunki. Następnie wybierają podkład dźwiękowy spośród 17 dostępnych utworów należących do gatunku muzyki klubowej. Potem pozostaje im wybrać dostosowany do ich indywidualnych możliwości poziom trudności i zacząć taniec.

Rozgrywka opiera się na prostych zasadach, ale wymaga sporo czasu i samozaparcia, by osiągnąć mistrzostwo. Przez ekran mkną strzałki symbolizujące kierunki na macie, które należy wcisnąć nogą w odpowiednim momencie. Im szybsza muzyka i wyższy poziom trudności, tym większa liczba strzałek i prędkość, z jaką się poruszają. Zadaniem gracza jest nie wypaść z rytmu i za wszelką cenę unikać wciśnięcia błędnego kierunku albo wybrania go w złym momencie.

Ciekawym dodatkiem do Dance Party jest licznik, dzięki któremu gracze mogą dowiedzieć się, jak wiele kalorii stracili podczas skoków na macie.

Grafika w grze pełni jedynie symboliczną rolę. Każdemu utworowi towarzyszą różnokolorowe, animowane tła, które przypominają abstrakcyjny teledysk.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Dance Party cena w dniu premiery: 39,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Dance Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Dance Party Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 266 MHz
  • 64 MB pamięci RAM
  • mata do tańczenia