Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Dance Party: Dance X-Treme (PC)
OkładkaDance Party: Dance X-Treme (PC)

Dance Party: Dance X-Treme PC

Dance Party: Dance X-Treme to jeden z nielicznych przedstawicieli gatunku gier tanecznych, przeznaczonych na platformę PC.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Party: Dance X-Treme Premiera PC

13grudnia2007

pudełko PL

13grudnia2007

producent: IQ Publishing wydawca: IQ Publishing wydawca PL: IQ Publishing

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dance Party: Dance X-Treme

Dance Dance Revolution

Alvin i Wiewiórki

Hannah Montana: Film

Dance Party: Dance X-Treme to jeden z nielicznych przedstawicieli gatunku gier tanecznych, przeznaczonych przede wszystkim na platformę PC. Sprzedawana w Polsce przez firmę IQ Publishing produkcja skierowana jest przede wszystkim do miłośników muzyki dance, którzy z pewnością docenią walory omawianej pozycji.

Program oferuje typowo zręcznościowy model rozgrywki, charakterystyczny dla wielu innych gier tego typu (np. Dancing with the Stars, In The Groove czyseria Dance Dance Revolution). Gracze wybierają jeden z dostępnych w grze utworów muzyki tanecznej bądź dyskotekowej, a następnie wykonują odpowiednią sekwencję ruchów, zgodnie z rytmem i melodią płynącą z głośników. Aby w pełni korzystać z Dance Party: Dance X-Treme, warto zaopatrzyć się w specjalną, współpracującą z programem, matę do tańczenia, która będzie aktywnie rejestrowała nasze poczynania (klawisze zastępują w tym przypadku specjalne pola na urządzeniu) i dzięki której możemy bawić się w znacznie aktywniejszy sposób, czerpiąc większą radość z rozgrywki i niejako przy okazji dbając o kondycję fizyczną. Gra potrafi komunikować się z szeregiem kompatybilnych mat tanecznych (m. in. IMPACT Dance Mat i PC Dance Mat USB), które możemy nabyć oddzielnie lub zakupić w atrakcyjnym cenowo zestawie, wraz z kopią omawianego tytułu.

Kwestią absolutnie kluczową dla tego typu gier są możliwości wbudowanej szafy grającej, musi ona zawierać odpowiednio bogatą kolekcję najlepszych i najnowszych utworów tanecznych. W tym przypadku producent postarał się o wiele popularnych utworów, od klasyków pokroju „Pump It Up” Denzela i „Dragostea Din Tei” grupy O-Zone, przez przebojowe „Kanikuly 2007” Code Reda, aż po nieco spokojniejsze nuty „Voyage, Voyage” w wykonaniu Kate Ryan, „Tu Es Foutu” Włoszki Ingrid czy legendarne „You’re A Woman” zespołu Bad Boys Blue. Kompletna lista teledysków składa się w sumie z 20 doskonale znanych fanom muzyki dance utworów i powinna dostarczyć wiele zabawy np. podczas domowych imprez.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Dance Party: Dance X-Treme cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Dance Party: Dance X-Treme

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Dance Party: Dance X-Treme Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti500 lub lepsza)
  • Windows 98/2000/XP
  • mata to tańczenia