Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiNDS
Okładka DaGeDar (NDS)

DaGeDar NDS

Familijna gra wyścigowa oparta na licencji serii zabawek DaGeDar, w której rywalizują ze sobą specjalne kule. Akcję obserwujemy z perspektywy 2D, co przypomina nieco klasyczne platformówki. Możliwa jest również zabawa w trybie multiplayer.

Wyścigi | casual | zabawki | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka DaGeDar (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

8listopada2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Doświadczone w wydawaniu produkcji na konsole Nintendo studio GameMill Entertainment postanowiło wykorzystać kolejną serię zabawek do stworzenia gry wideo. Tym razem wybór padł na DaGeDar, rywalizację w wyścigach specjalnych kul.

Akcja w grze jest zaprezentowana z perspektywy 2D. Kamera pokazuje trasy w stylu znanym z klasycznych platformówek i pozwala poruszać się rozpędzonym kulom w lewo lub w prawo. Autorzy przygotowali w sumie trzydzieści tras w różnych sceneriach, na których trzeba pokonywać pętle, wzniesienia, przepaście i inne utrudnienia.

Na graczy czeka ponad sto specjalnych kul do wyboru, które różnią się kilkoma statystykami. Każda piłka ma inne przyspieszenie, wytrzymałość, szybkość i zdolności ofensywne, które przydają się w rywalizacji z przeciwnikami. W trybie dla pojedynczego gracza na użytkowników konsoli czekają walki z duchami. Miłośnicy walki wieloosobowej dostają szansę zmierzenia się z innymi posiadaczami handhelda przez opcję „share-game”.

Za najlepsze wyniki gracze są nagradzani bonusami, które odkrywane są w miarę postępów i dobrych wyników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Wymagania wiekowe DaGeDar

odpowiednia dla każdego wieku