Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOS
Okładka Crazy Machines Action (iOS)
OkładkaCrazy Machines Action (iOS)

Crazy Machines Action iOS

Mobilna odsłona cyklu Crazy Machines, przygotowana ekskluzywnie dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS. Gra stanowi w pewnym sensie samodzielne rozszerzenie części pierwszej, oferując 60 zupełnie nowych zagadek.

Logiczne | maszyny i urządzenia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crazy Machines Action Premiera iOS

10grudnia2009

App Store

10grudnia2009

producent: FAKT Software GmbH wydawca: dtp entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Crazy Machines Action

Bad Piggies

World of Goo

Candy Crush Saga

Crazy Machines Action to druga mobilna odsłona popularnej serii logicznej, zapoczątkowanej w 2004 roku na komputerach PC. Po sukcesie, jaki osiągnęła pierwsza część gry na urządzeniach z ekranem dotykowym (iPhone, Nintendo DS), twórcy postanowili przygotować – tym razem ekskluzywnie dla użytkowników systemu iOS – kolejną porcję zagadek, stanowiących w pewnym sensie samodzielne rozszerzenie pierwowzoru. Gra powstała ponownie w wyniku współpracy studia FAKT Software z ekipą Dtp Entertainment.

Mechanika zabawy pozostała bez zmian, a rozgrywka koncentruje się w dalszym ciągu na konstruowaniu wymyślnych machin, które zrealizują cele wyznaczone w kolejnych etapach zabawy. W grze czeka na nas tym razem 60 nowych puzzli, w których wykorzystamy ponad 70 elementów o różnych właściwościach fizycznych. Dla tych, którzy nie zetknęli się wcześniej z pierwszą odsłoną serii, twórcy przygotowali prosty samouczek, wprowadzający w tajniki rozgrywki. Nie zapomniano także o funkcjonalnym edytorze, pozwalającym projektować własne etapy i zagadki.

Pod względem interfejsu, Crazy Machines Action wykorzystuje rozwiązania, które sprawdziły się w wersji na Nintendo DS i jej konwersji na iPhone’a. Nowością w serii jest wykorzystanie wbudowanego w urządzenia mobilne żyroskopu, dzięki któremu możemy poprzez wychylenie smartfona lub tabletu sterować położeniem niektórych elementów, czy też ustawiać natężenie pola grawitacyjnego.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Crazy Machines Action: Odpowiednia dla każdego wieku.