Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Cratered (PC)

Cratered PC

Taktyczna gra akcji przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej, w której gracze przyłączają się do jednej z dwóch drużyn wyposażonych w ciężko uzbrojone i opancerzone futurystyczne okręty.

Akcji

PC Windows
Okładka Cratered (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cratered to nietypowa gra akcji TPS przeznaczona głównie do rozgrywki wieloosobowej, a rozgrywająca się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Gracze przyłączają się do jednej z dwóch drużyn wyposażonych w ciężko uzbrojone i opancerzone futurystyczne okręty. Każda z drużyn musi osiągnąć wyznaczone cele misji, przy czym trzeba umiejętnie połączyć planowanie taktyki i strategii z elementami zręcznościowymi. W różnych trybach rozgrywki czekają nas inne zadania. Raz trzeba będzie obronić własną bazę, aby następnie skoncentrować wysiłki na zdobyciu wrogiego okrętu flagowego.

Wszystkie scenariusze rozgrywają się w niespotykanym futurystyczno-surrealistycznym otoczeniu. Za wykonanie określonego celu misji oraz zniszczenie okrętu przeciwnika otrzymujemy premię finansową, którą możemy wydać na większy i lepiej uzbrojony statek. Standardowym trybem rozgrywki jest „Catch and Capture”, w którym drużyna musi zdobyć wszystkie punkty strategiczne na danej mapie. Aby nie było zbyt łatwo, każdy punkt chroniony jest tarczą ochronną, którą można osłabić jedynie za pomocą zdobytego wcześniej specjalnego urządzenia zwanego Shield Disruptor.

W grze zastosowano bardzo prosty model prowadzenia każdego okrętu, dzięki czemu nawet początkujący gracze powinni bez problemu dać sobie radę. Co ciekawe, producent wprowadził do gry specjalną technologię, dzięki której gracze połączeni przez modem mają równe same z graczami na szybkich łączach. Szybkie łącze pozwala na uruchomienie serwera nawet dla 32 graczy jednocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 32  

Nośnik: 1 CD

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Cratered

Wymagania wiekowe Cratered

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Cratered

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 450MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Cratered - powstaje nowa drużynowa gra akcji

wiadomość18 stycznia 2002

Nie tak dawno informowaliśmy o pracach prowadzonych przez zespół Furious Entertainment nad trójwymiarową wersją gry Hateful Chris. Okazuje się, iż nie jest to jednak ich jedyny projekt, gdyż na tapecie mają jeszcze taktyczną grę akcji zatytułowaną Cratered. Będzie to swoiste połączenie strategii i taktyki z elementami zręcznościowymi, przeznaczone do zespołowej rozgrywki sieciowej.