Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Conspiracy: Weapons of Mass Destruction (PC)

Conspiracy: Weapons of Mass Destruction PC

Conspiracy: Weapons of Mass Destruction jest typową grą akcji przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby. Za jej realizację odpowiada grupa Kuju Entertainment.

Akcji | FPP | strzelanki

PC Windows
Okładka Conspiracy: Weapons of Mass Destruction (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1marca2005

Conspiracy: Weapons of Mass Destruction jest typową grą akcji przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby. Za jej realizację odpowiada grupa Kuju Entertainment, znana w środowisku branżowym między innymi z prac nad takimi grami, jak Call Of Duty: Finest Hour (algorytmy odpowiedzialne za grę wieloosobową), Warhammer 40,000: Fire Warrior lub też Microsoft Train Simulator.

Gracz wciela się w rolę byłego rządowego agenta od spraw specjalnych imieniem Cole Justice, obecnie najemnika pracującego dla każdego, kto dobrze płaci. Cole, czyli w istocie gracz, zatrudniony zostaje przez anonimową „agencję” do wypełnienia jednego ważnego, ostatecznego zadania. Zgodnie z doniesieniami służb wywiadowczych, złowroga organizacja „Hydra” (de facto agencja rządowa, która wymknęła się spod kontroli) rozpoczęła produkcję broni masowego rażenia, a co gorsza – zamierza ją wkrótce rozprowadzać wśród międzynarodowych grup terrorystycznych. Rzecz jasna to Cole musi zająć się tym problemem.

Podczas wykonywania zadań w pięciu złożonych misjach, użytkownik zwiedza różne miejsca, począwszy od sekretnych baz w otoczeniu ruin Azteków, a skończywszy na wojskowych bazach treningowych na Biegunie Północnym. Arsenał broni jaki bohater używa w zadaniach, został dość dobrze skompletowany. Dostępne są tu zarówno zwykłe pistolety, karabiny maszynowe i karabiny snajperskie, jak również narzędzia większego kalibru: wyrzutnia rakiet, granatnik oraz miotacz ognia.

Generowaniem trójwymiarowej oprawy wizualnej zajmuje się silnik graficzny znany z „Warhammer 40,000: Fire Warrior”. Charakteryzuje się on dużą szczegółowością i solidnością prezentowanej na ekranie grafiki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 4,2 / 10 na podstawie 99 głosów czytelników.

Gry podobne do Conspiracy: Weapons of Mass Destruction

Klasyfikacja PEGI Conspiracy: Weapons of Mass Destruction

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.