Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Cold Case Files (PC)

Cold Case Files PC

Cold Case Files, to gra stworzona na podstawie telewizyjnego serialu kryminalnego o tym samym tytule, podobnie zresztą jak znane programy przygodowe z serii Law & Order, czy CSI.

Przygodowe | seriale TV

PC Windows
Okładka Cold Case Files (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

5października2004

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cold Case Files, to gra przygodowa stworzona na podstawie telewizyjnego serialu kryminalnego o tym samym tytule, podobnie zresztą jak znane serie: Law & Order, czy CSI. Identycznie jak w telewizyjnym odpowiedniku Cold Case Files, gracz musi poszukiwać i łapać sprawców dawno zapomnianych mordów, wykorzystując przy tym swój intelekt oraz najnowsze technologie i techniki śledcze.

Cold Case Files wymaga od gracza umiejętnego łączenia faktów i układania zebranych informacji w jedną całość. Naszym zadaniem jest przeszukiwanie archiwów policyjnych, przesłuchanie podejrzanych, zbieranie dowodów, czy poznawanie zainteresowań i upodobań przestępcy (profil psychologiczny). Często gościmy też w policyjnych laboratoriach, gdzie oddajemy do analizy i badań próbki przeróżnych znalezisk.

Dzięki Cold Case Files mamy okazję poznać dogłębnie pracę detektywa. Dowodzimy czyjejś niewinności, doprowadzamy do aresztowania prawdziwych sprawców zbrodni, a nawet doświadczamy goryczy porażki, gdy na przykład sąd wypuszcza podejrzanego z braku wystarczających dowodów. Ciekawa fabuła i intrygujące sprawy kryminalne dobrze komponują się z pozostałą częścią programu. Sama zaś narracja w grze, została wykonana przez Billa Kurtisa, producenta sprawującego pieczę nad telewizyjnym serialem Cold Case Files.

Grafika programu nie prezentuje się zbyt dobrze jak na dzisiejsze standardy i może niektórych graczy najzwyczajniej w świecie zrazić. Niemniej jednak dobrze oddaje ona nastrój i charakter policyjnych śledztw, przenosząc gracza w skomplikowany świat przestępstw i codziennej pracy detektywa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Cold Case Files

12+

Wymagania sprzętowe Cold Case Files

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800MHz
  • 128MB RAM
  • karta graficzna 8MB
  • 200MB HDD