Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Coast Guard (PC)

Coast Guard PC

Gra symulująca pracę oficera straży przybrzeżnej, opracowana przez studio Reality Twist, twórców Symulatora Ratownictwa Morskiego.

Symulacje | FPP | TPP | elementy przygodowe | ratownictwo

PC Windows
Okładka Coast Guard (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21października2015

21października2015

Steam

Coast Guard na PC to gra autorstwa studia Reality Twist, znanego m.in. z Symulatora Ratownictwa Morskiego. Kolejna produkcja również podejmuje morską tematykę, gdyż podczas rozgrywki wcielamy się w oficera straży przybrzeżnej Finna Asdaira, który musi stawić czoła serii niebezpiecznych zadań wraz ze swoimi przyjaciółmi z drużyny - inżynierem Fatimą Morgane, głównym śledczym Colmanem Bauersem i specjalistą medycyny sądowej Larrym La Bouche.

Mechanika

Produkcja reprezentuje gatunek symulatorów. Gracze wykonują szereg rozmaitych misji – czasami muszą uratować ludzi z płonącego okrętu, kiedy indziej wyłowić ich z wody, a w innym zadaniu trzeba zbadać wrak statku. Zabawa opiera się na kilku aspektach. Podstawowym jest oczywiście kierowanie statkiem, a w zasadzie to dwoma, gdyż większej maszynie towarzyszy mniejsza łódź, przydająca się w niektórych sytuacjach. W obu tych przypadkach akcja ukazana jest z perspektywy trzeciej osoby.

Oprócz tego w Coast Guard na PC możemy zejść z pokładu statku, by na przykład przeszukać wyspę czy pomieszczenie na platformie wiertniczej. Wówczas widok przełącza się w tryb FPP, a my używamy posiadanych przedmiotów do rozwiązywania napotykanych problemów, np. młotka do odblokowania zaworu, niczym w grach przygodowych.

Kwestie techniczne

Coast Guard na PC to trójwymiarowa produkcja, której jakość oprawy graficznej jest zadowalająca. Niektóre widoki na morzu potrafią wzbudzić zachwyt, ale po bliższym spotkaniu z otoczeniem widać niedociągnięcia w postaci chociażby słabej jakości tekstur.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Coast Guard

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Coast Guard

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-3570K 4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit
Minimalne: AMD Phenom II X3 2.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 550 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit