Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka CMT Presents: Karaoke Revolution Country (PS2)
OkładkaCMT Presents: Karaoke Revolution Country (PS2)

CMT Presents: Karaoke Revolution Country PS2

CMT Presents: Karaoke Revolution Country to już czwarta część popularnej serii. Tym razem twórcy gry umożliwili nam sprawdzenie swoich możliwości w muzyce, którą kowboje kochają najbardziej – country.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CMT Presents: Karaoke Revolution Country Premiera PS2

21marca2006

producent: Harmonix Music Systems wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do CMT Presents: Karaoke Revolution Country

Guitar Hero

SingStar Anthems

Karaoke Revolution Volume 2

CMT Presents: Karaoke Revolution Country to już czwarta część popularnej serii. Tym razem twórcy gry umożliwili nam sprawdzenie swoich możliwości w muzyce, którą kowboje kochają najbardziej – country. Do dyspozycji dostajemy trzydzieści pięć piosenek, w tym klasyczne hity jak The Gambler i Stand By Your Man oraz najnowsze przeboje, np. Redneck Woman czy Good O’l Boys (temat z filmu The Dukes of Hazzard).

Swoich sił możemy próbować w trzech trybach gry: śpiewanie solo, w duecie (każdy z graczy oceniany jest oddzielnie) i w trybie przeznaczonym do grupowego śpiewania (może w tym barć udział do ośmiu osób ale nie jest konieczne posiadanie ośmiu mikrofonów). Tryb grupowy świetnie sprawdza się w trakcie imprez z przyjaciółmi.

Nie lada gratką jest również możliwość stworzenia własnego gwiazdora country. Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji jest szansa na jak najdokładniejsze odzwierciedlenie nas samych: proporcji i typu naszej sylwetki, koloru skóry, rodzaju fryzury itp. Do dyspozycji mamy całą masę ubrań i gadżetów: kowbojskie kapelusze, buty, odznaki i tym podobne. Gra Karaoke Revolution Country współpracuje z kamerą EyeToy, co pozwala nam stworzyć trójwymiarowy model twarzy dla naszego gwiazdora. Efekt naszej twórczości możemy oglądać na scenie, podczas występów.

Twórcy gry zadbali również o dodatkowe atrakcje w postaci mini–gier oraz możliwości odblokowania ukrytych piosenek, postaci, gadżetów itp. Do zdobycia wymienionych nagród koniecznej bardzo dobre wykonanie kolejnych przebojów country.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe CMT Presents: Karaoke Revolution Country: Odpowiednia dla każdego wieku.

CMT Presents: Karaoke Revolution Country Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
  • mikrofony