Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiNDS
Okładka Chrysler Classic Racing (Wii)
OkładkaChrysler Classic Racing (Wii)

Chrysler Classic Racing

Chrysler Classic Racing to wyścigi klasycznymi modelami aut koncernu Chrysler. W trybie kariery dbamy nie tylko o stan techniczny prowadzonej maszyny, ale również o modny wygląd głównego bohatera.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Chrysler Classic Racing Premiera

25lis2008

Wii NDS

Gry podobne do Chrysler Classic Racing

Need for Speed Carbon

Excite Truck

Ferrari The Race Experience

Chrysler Classic Racing to prosta gra wyścigowa, której akcja osadzona jest w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego stulecia.

Centralny punkt programu stanowi rozbudowany tryb kariery, w którym nie tylko bierzemy udział w serii coraz trudniejszych wyścigów, ale dbamy również o stylowy wygląd głównego bohatera. Oprócz tradycyjnej waluty zdobywamy punkty popularności, które przyznawane są za modny ubiór, unikalny typ fryzury, ładnie przygotowany samochód czy osiągnięcia na trasie. Do tej ostatniej grupy możemy zaliczyć wykonywanie efektownych poślizgów, wyprzedzanie przeciwników czy docieranie do mety na pierwszym miejscu. Dodatkową atrakcją trybu kariery są wbudowane mini-gry, jak chociażby zawody mające na celu przejmowanie aut konkurentów.

Do naszej dyspozycji oddano kilkanaście licencjonowanych maszyn z tamtej epoki. Są to między innymi takie modele jak 300G, Belvedere czy Barracuda. Za zdobyte wcześniej pieniądze pojazdy możemy modyfikować, kupując lepszy silnik, wymieniając zawieszenie, zakładając sportowe opony czy pokrywając karoserię lakierem o unikalnej kolorystyce.

Zastosowany w Chrysler Classic Racing model jazdy jest zręcznościowy, a oprawa wizualna wersji przeznaczonej na DS-a bardzo uproszczona, niemniej warto zwrócić uwagę na opcję wyświetlania mapki trasy na jednym z ekraników. Wyścigi toczone są w wielu ciekawie wykonanych lokacjach, między innymi na polnych dróżkach, na autostradzie czy na miejskich uliczkach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran  

Klasyfikacja PEGI Chrysler Classic Racing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS