Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Check Dive (PC)
OkładkaCheck Dive (PC)

Check Dive PC

Check Dive to kolejna gra o nurkowaniu, przygotowana przez rosyjską firmę Biart. Zabawa w niniejszym tytule, podobnie jak w Diver: Deep Water Adventures, została usytuowana pod wodą.

Symulacje | TPP | nurkowanie | pod wodą

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Check Dive Premiera PC

2sierpnia2007

producent: Biart wydawca: Noviy Disk Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Check Dive to kolejna gra o nurkowaniu, przygotowana przez rosyjską firmę Biart. Zabawa w niniejszym tytule, podobnie jak w Diver: Deep Water Adventures, została usytuowana pod wodą. Niemniej jednak konwencjarozgrywki jest nieco inna – omawiana pozycja skupia się przede wszystkim na dostarczeniu użytkownikowi jak najwięcej relaksu. Zadanie Check Dive polega przede wszystkim na wywoływaniu uczucia spokoju poprzez penetrowanie podwodnego świata.

Nie da się ukryć, że przemierzanie głębin, okalających m.in. wyspy Bahama i Galapagos, czy zwiedzanie wraku chociażby SS Thistlegorm może pozytywnie oddziaływać na stan ogólnego zadowolenia. Po wirtualnym dnie pływa ponad pięćdziesiąt rodzajów realistycznie wyglądających ryb. Szczegółowe informacje o zaobserwowanych gatunkach uzyskuje się od przewodnika, towarzyszącego wyprawie. Rzecz jasna podczas tej niekonwencjonalnej wycieczki ma się sposobność do robienia dowolnej ilości zdjęć. Mniej wprawionym graczom zaoferowano tutorial, pozwalający im na zaaklimatyzowanie się w podwodnym świecie. Ponadto zaimplementowane sekwencje filmowe dają sposobność do zaznajomienia się ze szczegółami odnośnie sprzętu do nurkowania.

Intuicyjny interfejs, w który została wyposażona niniejsza pozycja, nie sprawia problemów nawet najmłodszym użytkownikom komputerów osobistych klasy PC. Między innymi z tego względu developerzy nie wprowadzili ograniczeń wiekowych i zadedykowali swój produkt wszystkim graczom. Spore wrażenie na każdym robi pewnikiem zaawansowany silnik, renderujący naturalnie wyglądająca grafikę trójwymiarową.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Check Dive: Odpowiednia dla każdego wieku.

Check Dive Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
  • Windows 98/Me/2000/XP