Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Charr: The Grimm Fate (PC)

Charr: The Grimm Fate PC

Jest to gra cRPG, której akcja osadzona została w zniszczonym i nawiedzanym przez liczne kataklizmy świecie. My wcielamy się w postać jednego z wielu bohaterów walczących z siejącą zniszczenie rasą Grimm.

RPG | klasyczne RPG

PC Windows
Okładka Charr: The Grimm Fate (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Charr: The Grimm Fate to pozycja z gatunku cRPG przeznaczona do rozgrywki tysięcy graczy w sieci Internet. Akcja przenosi nas do postapokaliptycznego, fantastycznego świata nawiedzanego przez okropne trzęsienia ziemi, kwaśne deszcze i siejące zagładę meteoryty. Możemy stworzyć swoją własną postać, wybrać do jakiej z dwunastu ras będzie należeć (między innymi: Ork, Troll, Ogr, Krasnolud, Gigant, Mroczny Elf, Człowiek) oraz określić jej podstawowe cechy i zdolności. Następnie podróżujemy po wielkim świecie i walczymy z okropną rasą „Grimm”, siejącą zamęt i zniszczenie wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi. W czasie gry wykorzystujemy całą gamę wymyślnych broni, pancerzy i osłon (np.: działka fuzyjne, pistolety plazmowe, destabilizatory, kombinezony niewidzialności), czarów i zaklęć. Nasza postać stopniowo też zwiększa swoje umiejętności i doświadczenie.

  • Zaawansowany trójwymiarowy engine graficzny.
  • Możliwość samodzielnej walki z wrogiem lub też utworzenia większej zorganizowanej grupy bojowej.
  • Dobre AI komputerowych przeciwników stosujących liczne posunięcia taktyczne, zasadzki, obejścia, itp.
  • Konstruowanie, naprawianie i wykorzystywanie przeróżnych pojazdów mechanicznych.
  • Możliwość budowy umocnień, tworzenie osiedli mieszkalnych, pozyskiwanie i handel surowcami, wykorzystywanie kopalń, itp.
  • Niespotykany klimat, ciekawe środowisko gry.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 0.3 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Charr: The Grimm Fate

16+

Ze świata massive multiplayer

wiadomość10 lutego 2002

Właśnie zostały otwarte trzy nowe oficjalne strony nadciągających gier typu massive multiplayer: Neocrona, Charr: The Grimm Fate i Myth of Soma. Ta ostatnia rozpoczęła też fazę otwartych beta-testów.

Rewolucja nadejdzie w… 2003 roku

wiadomość22 lipca 2001

Gra Charr: The Grimm Fate według zapowiedzi jej twórców ma stanowić prawdziwą rewolucję w gatunku massive multiplayer online. Jej akcja przeniesie nas do postapokaliptycznego, fantastycznego świata nawiedzanego przez okropne trzęsienia ziemi, kwaśne deszcze i siejące zagładę meteoryty. Szkopuł jednak w tym, że Charr: The Grimm Fate zapowiedziany jest dopiero na... pierwszy kwartał 2003 roku.

Kolejny sieciowy cRPG w produkcji

wiadomość14 kwietnia 2001

Ufff, przyznam, że ostatnio czuję się coraz bardziej przytłoczony ilością zapowiedzianych i wydanych gier cRPG – to istny potop. Nie ma dnia bez nowych zapowiedzi, informacji oraz innych tematów związanych z gatunkiem cRPG. Nie inaczej jest i dzisiaj, ponieważ doszły do mnie wieści o najnowszej produkcji kanadyjskiego zespołu Fate Studios - Charr: The Grimm Fate.