Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Cars Toon: Mater's Tall Tales (PC)

Auta Odcinek Specjalny: Bujdy na resorach PC

Cars Toon: Mater's Tall Tales

Auta Odcinek Specjalny: Bujdy na resorach to kolekcja zręcznościowych mini-gierek z bohaterami popularnego serialu animowanego w rolach głównych. Tytuł stworzony został przez ekipę deweloperską Disney Interactive Studios z myślą o rodzinnej rozrywce.

Zręcznościowe | samochodowe | filmy animowane

PC Windows
Okładka Cars Toon: Mater's Tall Tales (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

19października2010

19listopada2010

pudełko PL

Cars Toon: Mater's Tall Tales jest zbiorem kilkudziesięciu niezbyt wymagających mini-gier. Wszystkie udostępnione zabawy nawiązują do Mater's Tall Tales, a więc krótkich animacji rozgrywających się w świecie znanym z filmu Auta. Opisywany produkt opracowano z myślą o zabawie z udziałem całej rodziny, poświęcając dużo uwagi temu by opanowanie podstaw gry nie sprawiało nikomu większych problemów.

Producent gry do naszej dyspozycji oddał ponad trzydzieści różnych zabaw, w których pojawiają się najsłynniejsze postaci znane z filmu Auta oraz z animacji Mater's Tall Tales. Mowa tu między innymi o Złomku (Mater) czy Zygzaku McQueenie (Lightning McQueen). W zależności od typu mini-gry bohaterowie ci mogą być grywalni, bądź też znajdować się pod kontrolą sztucznej inteligencji.

Ważnym elementem opisywanej produkcji jest multiplayer. O ile poszczególne gry możemy zaliczać w pojedynkę, o tyle zdecydowanie ciekawsza jest zabawa z udziałem innych graczy. Do każdej mini-gry mogą przystąpić maksymalnie cztery osoby, bawiąc się w kooperacji lub ze sobą aktywnie współzawodnicząc. Godne odnotowania jest to, że zabawa w szerszym gronie wiąże się z możliwością odblokowywania różnorakich bonusów.

Oprawa wizualna Cars Toon: Mater's Tall Tales nie odbiega zbytnio od poprzednich tytułów z serii Auta. Omawiany produkt z oczywistych względów zakłada pełne wykorzystanie możliwości kontrolerów konsoli Wii, dokładnie odwzorowując ruchy graczy na ekranie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,99 PLN

Gry podobne do Auta Odcinek Specjalny: Bujdy na resorach

Klasyfikacja PEGI Auta Odcinek Specjalny: Bujdy na resorach

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.