Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Camping-Manager 2012 (PC)
OkładkaCamping-Manager 2012 (PC)

Symulator pola kempingowego PC

Camping-Manager 2012

Symulator pola kempingowego to gra strategiczna wyprodukowana przez niemiecką firmę Astragon Software. Gracz wciela się w rolę zarządcy pola kempingowego, a jego zadaniem jest zapewnienie wygód i rozrywki odwiedzającym je turystom.

Strategiczne | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator pola kempingowego Premiera PC

26czerwca2012

pudełko PL

29marca2013

producent: astragon Entertainment wydawca: astragon Entertainment wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Symulator pola kempingowego to propozycja niemieckiej firmy Astragon Software skierowana do odbiorców z rynku tzw. casuali (okazjonalnych graczy). Produkcja łączy elementy strategii ekonomicznej oraz symulacji życia.

W trakcie zabawy gracz wciela się w rolę menedżera pola kempingowego. Jego zadaniem jest stworzenie komfortowych warunków pobytu dla wirtualnych turystów i zapewnienie im odpowiednich rozrywek. Zadowolenie gości przekłada się na wysokość osiąganych zysków, co z kolei pozwala rozwijać prowadzoną firmę.

Do obowiązków gracza należy m.in. rozbudowa infrastruktury w oparciu 50 obiektów (budynki, urządzenia rekreacyjne, elementy ozdobne itd.), zarządzanie kadrami pracowniczymi oraz bieżące reagowanie na potrzeby zgłaszane przez turystów (np. zwiększenie liczby stoisk gastronomicznych, sprzątanie toalet).

Gra pozwala spróbować swoich sił w trybie kampanii, na którą składają się scenariusze o rosnącym poziomie trudności lub w swobodnej rozgrywce bez ściśle wytyczonych zadań do wykonania. Zmagania toczą się w 11 lokacjach umiejscowionych w różnych zakątkach Europy (m.in. Niemcy, Polska, Włochy i Hiszpania).

Utrzymana w kreskówkowej stylistyce oprawa wizualna Symulatora pola kempingowego wyraźnie odstaje od współczesnych standardów. Trójwymiarowe środowisko graficzne odznacza się mocno uproszczonymi modelami postaci i obiektów. Twórcy pokusili się jednak o takie elementy jak zmieniające się cykle dnia i nocy.

Ostatnia modyfikacja 1 marca 2013

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 201 głosów czytelników.

Symulator pola kempingowego cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Symulator pola kempingowego: Odpowiednia dla każdego wieku.

Symulator pola kempingowego Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1 GHz
  • 256 MB RAM (1 GB RAM - Vista.7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • Windows XP(SP3)/Vista/7