Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweSwitch
Okładka Cafe Enchante (Switch)
OkładkaCafe Enchante (Switch)

Cafe Enchante Switch

Cafe Enchante to gra z gatunku visual novel. W czasie zabawy gracze wcielają się w młodą dziewczynę, która dziedziczy po dziadku kawiarnię. Za produkcję odpowiada studio Idea Factory, zaś wydaniem zajęło się Aksys Games.

Przygodowe | 2D | visual novel | urban fantasy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cafe Enchante Premiera Switch

5listopada2020

Nintendo eShop

5listopada2020

producent: Idea Factory wydawca: Aksys Games Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Cafe Enchante to gra należąca do gatunku visual novel, w Japonii znana pod tytułem Gensou Kissa Enchante. Skupia się ona na młodej dziewczynie odkrywającej tajemnicę kawiarni, którą odziedziczyła po swoim zmarłym dziadku. Za produkcję odpowiada studio Idea Factory. Wydania podjęło się natomiast Aksys Games.

Fabuła

W Cafe Enchante historia skupia się na młodej dziewczynie. Po nagłej śmierci dziadka dziedziczy ona jego kawiarnię. Szybko okazuje się, że klienci tego miejsca – mimo idealnego wyglądu – wcale nie są ludźmi.

Mechanika

Cafe Enchante to standardowy przedstawiciel gatunku visual novel. Rozgrywka opiera się na prowadzeniu dialogów z szeregiem postaci niezależnych. W czasie tych rozmów podejmujemy decyzje, które wpływają na dalszy przebieg fabuły – wśród nich tę, z którym z bywalców kawiarni nawiążemy romans.

Kwestie techniczne

Cafe Enchante oferuje dwuwymiarową grafikę utrzymaną w mangowej stylistyce.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Cafe Enchante

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.