Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweSwitch
Okładka Cafe Enchante (Switch)

Cafe Enchante Switch

Cafe Enchante to gra z gatunku visual novel. W czasie zabawy gracze wcielają się w młodą dziewczynę, która dziedziczy po dziadku kawiarnię. Za produkcję odpowiada studio Idea Factory, zaś wydaniem zajęło się Aksys Games.

Przygodowe | 2D | visual novel | urban fantasy

Nintendo Switch
Okładka Cafe Enchante (Switch)

japońskajapońska

data premiery gry w wersji Switch:

10października2019

Cafe Enchante to gra należąca do gatunku visual novel, w Japonii znana pod tytułem Gensou Kissa Enchante. Skupia się ona na młodej dziewczynie odkrywającej tajemnicę kawiarni, którą odziedziczyła po swoim zmarłym dziadku. Za produkcję odpowiada studio Idea Factory. Wydania podjęło się natomiast Aksys Games.

Fabuła

W Cafe Enchante historia skupia się na młodej dziewczynie. Po nagłej śmierci dziadka dziedziczy ona jego kawiarnię. Szybko okazuje się, że klienci tego miejsca – mimo idealnego wyglądu – wcale nie są ludźmi.

Mechanika

Cafe Enchante to standardowy przedstawiciel gatunku visual novel. Rozgrywka opiera się na prowadzeniu dialogów z szeregiem postaci niezależnych. W czasie tych rozmów podejmujemy decyzje, które wpływają na dalszy przebieg fabuły – wśród nich tę, z którym z bywalców kawiarni nawiążemy romans.

Kwestie techniczne

Cafe Enchante oferuje dwuwymiarową grafikę utrzymaną w mangowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Cafe Enchante

16+