Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2GBAWii
Okładka Bratz: The Movie (PS2)
OkładkaBratz: The Movie (PS2)

Bratz: The Movie

Gra stworzona z myślą o młodszych przedstawicielkach płci pięknej. Uczestniczymy w pokazach mody, kupujemy nowe elementy ubioru, czy dokonujemy zmian wyglądu - poprawiając fryzurę i makijaż.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bratz: The Movie Premiera

24wrz2007

Wii GBA

25wrz2007

PS2

Gry podobne do Bratz: The Movie

The Sims 2

The Sims

The Urbz: Simowie w Mieście

Bratz: The Movie to gra stworzona głównie z myślą o najmłodszych przedstawicielkach żeńskiej części społeczeństwa. Ogólne założenia rozgrywki są dość oczywiste. Wchodzimy w róznego rodzaju interakcje z widocznymi na ekranie postaciami. Wzorowane są one na lalkach z serii Bratz, cieszących się zbliżoną popularnością do produktów marki Barbie. Tym razem główne bohaterki pragną zostać gwiazdami filmowymi, w czym musimy im oczywiście pomóc. Gra w luźny sposób bazuje na serialu animowanym z udziałem tytułowych piękności.

Jeszcze przed przystąpieniem do właściwej zabawy musimy zdecydować się na jedną z bohaterek. Są to Chloe, Jade, Sasha i Yasmin. Do każdej z tych postaci przyporządkowany jest oddzielny wątek fabularny, choć można też zaobserwować wiele elementów wspólnych. Lista dostępnych atrakcji obejmuje przede wszystkim wybieranie nowych ubrań dla prowadzonej przez siebie postaci. Udajemy się w tym celu do najsłynniejszych stylistów. Równolegle musimy zadbać o wygląd samej bohaterki. Dobieramy więc fryzurę, czy poprawiamy makijaż. Sterowana postać może również aktywnie uczestniczyć w pokazach mody, próbując w ten sposób pozyskać cenne nagrody.

Wiele spośród wykonywanych akcji przedstawionych zostało w formie prostych mini-gier, z obsługą których nie powinno się mieć większych problemów. Dodatkową atrakcją jest też możliwość przygarnięcia zwierzaka. Możemy tu wybierać pomiędzy kilkoma różnymi żyjątkami. O zwierzę należy dbać, zaspokajając konkretne potrzeby. Z myślą o milusińskich przygotowano także dodatkowe akcesoria. Mogą to być na przykład zabawki.

Oprawa wizualna Bratz: The Movie prezentuje zbliżony poziom do poprzednich tytułów z tego cyklu. Najładniej wykonano oczywiście modele głównych bohaterek. Jeśli zaś chodzi o warstwę dźwiękową, w grze zawartych zostało wiele utworów muzycznych, znanych między innymi ze wspomnianego już wyżej serialu.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Bratz: The Movie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Bratz: The Movie Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8MB
PS2
Wii
GBA