Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Bob the Builder: Can-Do Carnival (PC)
OkładkaBob the Builder: Can-Do Carnival (PC)

Bob Budowniczy: Budujemy lunapark PC

Bob the Builder: Can-Do Carnival

Gra dla dzieci, pozwalająca między innymi na doskonalenie umiejętności logicznego myślenia czy ogólnej spostrzegawczości. Przystępujemy do budowania wielkiego parku rozrywki.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bob Budowniczy: Budujemy lunapark Premiera PC

20sierpnia2009

pudełko PL

26listopada2010

producent: Compedia wydawca: Brighter Minds Media wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Bob Budowniczy: Budujemy lunapark to gra przeznaczona dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat, której głównym bohaterem jest tytułowy majsterkowicz, znany między innymi z występów w popularnym serialu animowanym. Zabawa łączy w sobie rozrywkę z edukacją, gdyż pomagając Bobowi Budowniczemu w stawianiu różnorakich konstrukcji młody gracz doskonali umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość i zręczność, jak również zapoznaje się z różnymi kolorami i kształtami.

W opisywanej odsłonie serii tytułowy Bob postanawia zbudować mieszkańcom wirtualnego świata wielki park rozrywki, składający się z różnorakich karuzel oraz kolejek górskich. W trakcie zabawy dziecko może zajmować się między innymi doborem odpowiednich materiałów, planowaniem miejsc stawiania poszczególnych atrakcji lunaparku czy łączeniem ich kolejnych elementów. Wszystkie czynności są oczywiście przez grę dokładnie omawiane, a ogólny poziom trudności dopasowany do możliwości młodego gracza.

Zmagania głównego bohatera obserwowane są w bajkowym świecie, a w nawigacji pomagają duże i czytelne przyciski. Niewątpliwą atrakcją omawianej gry jest to, iż głosu Bobowi Budowniczemu użyczył Artur Kaczmarski, który w tej samej roli występuje również w serialu animowanym.

Tryb gry: single player  

Bob Budowniczy: Budujemy lunapark cena w dniu premiery: 69,99 PLN

Wymagania wiekowe Bob Budowniczy: Budujemy lunapark: Odpowiednia dla każdego wieku.