Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS3X360
Okładka Blood Drive (PS3)

Blood Drive

Brutalne wyścigi w stylu pamiętnego Carmageddona. Gracze wcielają się w kierowców rywalizujących ze sobą i z hordami zombie. Do dyspozycji graczy oddano kilkanaście zróżnicowanych pojazdów uzbrojonych w unikalne bronie.

Wyścigi

Okładka Blood Drive (PS3)

data premiery gry:

2lis2010

X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Blood Drive to brutalne wyścigi z elementami strzelanki. Za stworzenie gry odpowiada firma Activision. Produkcja przypomina takie tytuły jak Twisted Metal i Carmageddon.

W grze wcielamy się w bohatera stającego w szranki w najbrutalniejszych wyścigach w historii. Telewizyjne show pokazuje zmagania kierowców siedzących za kierownicami maszyn uzbrojonych w karabiny i działa. Uczestnicy turnieju walczą ze sobą i z hordami zombie, które opanowały okolice Las Vegas i inne miejsca. Wśród nieumarłych pojawiają się policjanci, striptizerki, krupierzy i mnóstwo innych zwariowanych postaci.

Do dyspozycji graczy oddano kilkanaście zróżnicowanych pojazdów uzbrojonych w unikalne bronie. W walkach spotykają się zarówno szybkie wozy jak i potężne ciężarówki. Wszystkie auta mocno podrasowano i przeistoczono w śmiercionośne machiny. Potyczki rozgrywają się w ramach turniejowych wydarzeń, które przenoszą nas do sześciu różnych środowisk (wspomnianego Las Vegas, lotniska i kilku innych).

Produkcja stawia na lekką i kolorową stylistykę, w której nie brakuje nutki czarnego humoru. Wszystko to zostało wzbogacone kilkoma trybami rozgrywki wieloosobowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 6,3 / 10 na podstawie 108 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Blood Drive

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
W Carmageddon z zombie na pokładzie zagramy w listopadzie
W Carmageddon z zombie na pokładzie zagramy w listopadzie

wiadomość12 września 2010

O Blood Drive, czyli niezwykle krwawych wyścigach nawiązujących nieco do kultowego Carmageddona, informowaliśmy całkiem niedawno. Dziś znamy już ich datę premiery – wydawca gry, firma Activision, zdecydowała się, że demolka na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 zacznie się w listopadzie tego roku.

Activision stawia na brutalne wyścigi w stylu Carmageddon?
Activision stawia na brutalne wyścigi w stylu Carmageddon?

wiadomość3 września 2010

Firma Activision najwyraźniej szykuje brutalne wyścigi o tytule Blood Drive. Wydawca nie zapowiedział jeszcze krwistej produkcji, ale z różnych źródeł wynika, że zostanie ona wydana na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3 w październiku. Miejscem akcji będzie najprawdopodobniej zniszczone Las Vegas a na samochodach zawodników zobaczymy potężne uzbrojenie.

X360
PS3