Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2NDS
Okładka Biker Mice from Mars (PS2)
OkładkaBiker Mice from Mars (PS2)

Biker Mice from Mars

Biker Mice From Mars to gra skierowana do fanów telewizyjnej serii o tym samym tytule. Spełni także oczekiwania tych, którzy lubią szybkie akcje, prędkość i duże, ryczące maszyny.

Akcji | seriale animowane | widok izometryczny

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Biker Mice from Mars Premiera

5lip2007

NDS PS2

Biker Mice From Mars to gra skierowana do fanów telewizyjnej serii o tym samym tytule. Spełni także oczekiwania tych, którzy lubią szybkie akcje, prędkość i duże, ryczące maszyny.

Tym razem drużyna myszy wyrusza na wyprawę, aby zdobyć The Regenerator (regenerator), jedyną rzecz, która może ocalić ich rodzimą planetę, Marsa przed destrukcją. Niestety, nie tylko oni interesują się tą potężną maszyną. Hairball, przywódca drużyny The Catatonians oraz Ronald Rump, korporacyjny deweloper zrobią wszystko, aby przechwycić regenerator i wykorzystać go do swoich niecnych celów. Na szczęście myszy mają oddanych przyjaciół w całym układzie słonecznym. Akcja rozpoczyna się na Ziemi, a ostateczna potyczka ma miejsce na Marsie.

Gracz sam decyduje, w którą z myszy chce się wcielić (do wyboru mamy przywódcę gangu, Throtte, śmiałka Vinnie i delikatnego Olbrzyma – Modo). Wybieramy też maszynę, którą będziemy się poruszać. Mechanik Charley pomaga nam przy naprawie motorów, a także wymyśla nowe bronie. Użytkownik może spróbować swoich sił w wyścigach na ulicach Chicago, dzięki trybowi Driving Mode. Co więcej, podczas wyścigu możemy rozwalać innych kierowców i wykonywać szalone skoki. Tryb Brwaling Mode zapewnia nam atrakcję w postaci walki wręcz. W grze pojawiają się czterej bossowie, którzy stanowią naprawdę trudne wyzwanie. System bonusów sprawia, iż gracz jest jeszcze bardziej zmotywowany do gry. Wraz z pokonywaniem kolejnych leveli, poziom staje się coraz trudniejszy. Biker Mice From Mars oferuje 15 poziomów trzymającej w napięciu rozrywki.

Muzyka jest szybka i żywa, co pasuje do ogólnego charakteru tej gry. Ryki motorów i odgłosy strzelaniny towarzyszą graczowi od początku do końca. Bohaterowie poruszają się w realistyczny sposób, a sama grafika jest naprawdę niezła. Gra przeznaczona jest dla jednego gracza.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Biker Mice from Mars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Biker Mice from Mars Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
NDS
PS2