Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDSWii
Okładka Big League Sports: Summer (Wii)
OkładkaBig League Sports: Summer (Wii)

Big League Sports: Summer

Big League Sports: Summer to kontynuacja gry familijno sportowej wydanej przez Activision Blizzard. Tym razem mamy możliwość zmierzenia się z konkurencjami letnimi.

Sportowe | futbol amerykański | golf | koszykówka | piłka nożna | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Big League Sports: Summer Premiera

16cze2009

NDS Wii

Big League Sports: Summer to kolejna odsłona sportowej gry rodzinnej wydanej przez koncern Activision Blizzard pod koniec 2008 roku. Tym razem twórcy postanowili skupić się na klasycznych sportach letnich.

Big League Sports: Summer oferuje 6 dyscyplin, jednak nowością jest tak naprawdę tylko połowa z nich. Tenis, piłka nożna oraz futbol amerykański gościły już w poprzedniej odsłonie serii, opisywana gra „dorzuca” zaś golf, baseball i siatkówkę plażową. W porównaniu z poprzednikiem ulepszeniu uległa oprawa wizualna oraz sterowanie, które teraz jest nieco bardziej realistyczne.

Postać, która reprezentuje nas we wspomnianych wyżej dyscyplinach sportowych, możemy dowolnie dostosować do naszych potrzeb. Ponadto posiadacze konsol Wii oprócz rozgrywek jednoosobowych mogą do zabawy zaprosić maksymalnie do 3 znajomych i zmierzyć się z nimi w trybie All-Star, zarówno współpracując, jak i konkurując ze sobą. Użytkownicy Nintendo DS są skazani na samotną zabawę.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Big League Sports: Summer: Odpowiednia dla każdego wieku.

NDS
Wii