Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePSVPS4PS3
Okładka Big Fest (PS3)
OkładkaBig Fest (PS3)

Big Fest

Opracowany przez Sony Computer Entertainment symulator festiwalu muzycznego, dostępny w modelu free-to-play wyłącznie na konsolach firmy Sony. W grze Big Fest zadaniem graczy jest zaplanowanie i organizacja plenerowej imprezy festiwalowej. Do naszych obowiązków należy m.in.

Strategiczne | ekonomiczne | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Big Fest Premiera

anulowana

PS3 PS4

2gru2015

PSV

Big Fest to oryginalny symulator festiwalu muzycznego, który funkcjonuje w modelu free-to-play. Za produkcję gry odpowiada jedno ze studiów deweloperskich Sony. Zadaniem graczy jest zorganizowanie jak najlepszej plenerowej imprezy. Ustalamy różnego rodzaju szczegóły związane z infrastrukturą, takie jak położenie sceny, umieszczenie stosik z jedzeniem itd. Wybieramy również muzykę, która jest grana w trakcie całego wydarzenia. Utwory pobieramy z Jamendo, darmowego serwisu dla niezależnych wykonawców. Ponieważ nasze festiwale mogą sprawdzać i oceniać inni gracze jesteśmy w stanie wypromować wybrane kapele i zwrócić na nie uwagę wielu osób. Akcja gry przedstawiona została z widoku izometrycznego. Wszystkie obiekty widoczne na ekranie są trójwymiarowe. Dzięki zastosowanym filtrom graficznym, teren na którym odbywa się nasza impreza przypomina dioramę.

Ostatnia modyfikacja 11 sierpnia 2014

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Big Fest: Odpowiednia dla każdego wieku.

PSV
PS4
PS3