Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePSVPS3PS4
Okładka Big Fest (PSV)

Big Fest

Opracowany przez Sony Computer Entertainment symulator festiwalu muzycznego, dostępny w modelu free-to-play wyłącznie na konsolach firmy Sony. W grze Big Fest zadaniem graczy jest zaplanowanie i organizacja plenerowej imprezy festiwalowej. Do naszych obowiązków należy m.in.

Strategiczne | ekonomiczne | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Big Fest (PSV)

data premiery gry:

anulowana

PS4 PS3

2gru2015

PSV
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Big Fest to oryginalny symulator festiwalu muzycznego, który funkcjonuje w modelu free-to-play. Za produkcję gry odpowiada jedno ze studiów deweloperskich Sony. Zadaniem graczy jest zorganizowanie jak najlepszej plenerowej imprezy. Ustalamy różnego rodzaju szczegóły związane z infrastrukturą, takie jak położenie sceny, umieszczenie stosik z jedzeniem itd. Wybieramy również muzykę, która jest grana w trakcie całego wydarzenia. Utwory pobieramy z Jamendo, darmowego serwisu dla niezależnych wykonawców. Ponieważ nasze festiwale mogą sprawdzać i oceniać inni gracze jesteśmy w stanie wypromować wybrane kapele i zwrócić na nie uwagę wielu osób. Akcja gry przedstawiona została z widoku izometrycznego. Wszystkie obiekty widoczne na ekranie są trójwymiarowe. Dzięki zastosowanym filtrom graficznym, teren na którym odbywa się nasza impreza przypomina dioramę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Big Fest

odpowiednia dla każdego wieku

BigFest następcą społecznościowej usługi PlayStation Home?
BigFest następcą społecznościowej usługi PlayStation Home?

wiadomość30 stycznia 2013

Krążą plotki, że BigFest może być nazwą społecznościowej usługi w stylu PlayStation Home dla konsoli PlayStation nowej generacji. Firma Sony Computer Entertainment Europe zarejestrowała bowiem taki znak towarowy, a wszelkie doniesienia wykazują nawiązania do niezbyt udanej platformy społecznościowej dostępnej dla posiadaczy PlayStation 3.

PSV
PS4
PS3