Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiPCNDSPS2X360
Okładka Bee Movie Game (Wii)
OkładkaBee Movie Game (Wii)

Bee Movie Game

The Bee Movie, to jak mówi sam tytuł gra zrealizowana w oparciu o zabawny film animowany, Bee Movie, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, twórców Shreka i Madagascaru. Podobnie jak w obrazie kinowym, tak i tu wcielamy się w postać pszczoły – Barry’ego B. Bensona.

Zręcznościowe | filmy animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bee Movie Game Premiera

30paź2007

PC PS2 X360 Wii NDS

Bee Movie Game, to jak mówi sam tytuł gra zrealizowana w oparciu o zabawny film animowany, Bee Movie, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, twórców Shreka i Madagaskaru. Podobnie jak w obrazie kinowym, tak i tu wcielamy się w postać pszczoły – Barry’ego B. Bensona – która, łamiąc fundamentalną zasadę nie komunikowania się z ludźmi dowiaduje się, że ci od setek lat wykradają jej braciom miód. Następnie Barry pozywa o to do sądu gatunek ludzki, po czym, o dziwo, wygrywa sprawę. Niestety następstwa tego czynu są tragiczne. Pszczoły, które do tej pory zajmowały się wytwarzaniem miodu, nie są potrzebne, tracą pracę i nie mogą wyżywić swych rodzin, a ponadto ponieważ nie zapylają kwiatów, umierają. Nasz bohater oraz jego ludzka przyjaciółka Vanessa (kwiaciarka z Nowego Jorku) muszą więc znaleźć sposób jak przywrócić wszystko do pierwotnego stanu.

Gra daje fanom filmu możliwość przeżycia wydarzeń, które oglądali w kinie. Wcielając się w Barry’ego mamy okazję poruszać się po znajomych lokacjach, w tym zarówno po pszczelim ulu jak i po ulicach Nowego Jorku. Czeka tam szereg zręcznościowych wyzwań, jak np. szaleńczy przelot po pełnych samochodów ulicach metropolii, lot w ulewnym deszczu, czy też walka z napotkanymi przeciwnikami, pająkami, ważkami, komarami itp. Bee Movie Game zrealizowana została przy użyciu ładnej i kolorowej grafiki 3D, a z racji tego, że tytuł ten dedykowany jest przede wszystkim dzieciom, sterowanie zostało opracowane w ten sposób, by każdy mógł bardzo szybko je sobie przyswoić i nie miał większych problemów z kierowaniem Barrym.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 4,7 / 10 na podstawie 118 głosów czytelników.

Bee Movie Game cena w dniu premiery: 239,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Bee Movie Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Bee Movie Game Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 5200 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PC
PS2
X360
Wii
NDS