Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Bed Wars (AND)

Bed Wars

Bed Wars od Zhuhai Sandbox Network Technology jest to sieciowa gra akcji free-to-play, zainspirowana znanym z Minecrafta trybem rozgrywki o tej samej nazwie. W Bed Wars cztery drużyny stają ze sobą do walki i mają za zadanie zniszczyć łóżka przeciwników.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | sieciowe | multiplayer | kooperacja | crafting

Okładka Bed Wars (AND)

data premiery gry:

6wrz2018

AND

3sty2019

iOS

Bed Wars od Zhuhai Sandbox Network Technology jest grą sieciową zainspirowaną trybem z Minecrafta o tej samej nazwie. Produkcja jest dystrybuowana w modelu free-to-play.

Mechanika

W Bed Wars 16 graczy dzielonych jest na 4 drużyny. Każda z nich otrzymuje jedną z latających wysp, gdzie powstaje baza i punkt odradzania. Gracze po każdej śmierci wracają na pole walki tak długo, jak istnieje łóżko ich drużyny. Dlatego też w Bed Wars najważniejsze nie jest zabijanie przeciwników, a zniszczenie ich łóżka.

Rozwój postaci odbywa się poprzez pozyskiwanie coraz lepszego ekwipunku, do czego wymagane są surowce. Jednak zdobywanie tychże nie przypomina systemu znanego z Minecrafta – surowców nie trzeba szukać, kopiąc coraz głębsze tunele. W Bed Wars cenne materiały same pojawiają się w wyznaczonych do tego miejscach na różnych wyspach. Gdy gracz zbierze odpowiednią ich ilość, może przehandlować je u kupca na przydatne przedmioty.

Budowanie w Bed Wars ograniczono do minimum, chociaż jest ono wciąż niezmiernie ważne – między wyspami poruszamy się z wykorzystaniem zbudowanych własnoręcznie kładek, a murek chroniący łóżko czy blokujący przejście może dać graczowi kilka cennych sekund wytchnienia bądź czasu na kontratak.

Tryby gry

Bed Wars jest grą wieloosobową, w którą może bawić się maksymalnie 16 osób.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 16  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Bed Wars

12+

Wymagania sprzętowe Bed Wars

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AND
iOS